Chłopak Kylie Jenner podziwiał ją na odległość, choć był na tej samej imprezie. Rozstanie? Zdjęcia z after party to dowód ostateczny

Kylie Jenner na gali American Music Awards wyglądała szalenie seksownie, ale jej facet Tyga podziwiał ją na odległość. Czy to potwierdza plotki o rozstaniu?

Kylie Jenner na rozdaniu nagród American Music Awards pokazała sporo. Celebrytka założyła skórzaną sukienkę, a raczej kawałki materiału połączone metalową siatką, które zakrywały strategiczne miejsca. Ta odważna kreacja podkreśliła kobiecą sylwetkę Jenner, dzięki czemu wyglądała drapieżnie i bardzo sexy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Bardziej niż strój Kylie uwagę dziennikarzy przykuło jednak coś innego. Kardashianka do zdjęć pozowała z siostrą Kendall Jenner, mimo że na tej samej imprezie był obecny jej (były?) chłopak Tyga. Choć para rzadko pokazywała się publicznie, to powodem był raczej fakt, że muzyk unikał wielkich imprez. Choć tym razem pojawił się na AMA, to nawet nie usiadł obok swojej dziewczyny.

W weekend media trąbiły o rozstaniu pary. Celebrytka nie pojawiła się na przyjęciu urodzinowym rapera ani nie zaprosiła go na imprezę organizowaną przez siebie z okazji Święta Dziękczynienia. Powód? Jedna z teorii głosi, że Tyga miał sprzedać Ferrari podarowane ukochanej na 18 urodziny. W końcu wystawne życie kosztuje, a muzyk, który je uwielbia, ponoć tonie w długach. People.com podaje jednak inny powód zakończenia związku:

Przyłapała go na kłamstwie i spotkaniach z innymi dziewczynami za jej plecami. Czuje się zdradzona, wściekła i bardzo zraniona.

Jak więc wytłumaczyć fakt, że paparazzi przyłapali zakochanych, kiedy tuż po gali trzymając się za ręce opuszczali apartament Kendall? To chyba dowód ostateczny - żadnego rozstania nie było!

Kylie Jenner, TygaEast News

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS