Pola Lis wybrała się na mecz Realu z Barceloną. Jej drużyna przegrała, ale... "Super fotka tatko z córcią"

Pola Lis niejednokrotnie dała się poznać jako fanka piłki nożnej. Pasję do tego sportu odziedziczyła po ojcu. Tomasz Lis towarzyszył jej w sobotę na stadionie w Madrycie.
Pola Lis wybrała się na Real - Barcelona Jej drużyna przegrała, ale... "Super fotka tatko z córcią" Pola Lis niejednokrotnie dała się poznać jako fanka piłki nożnej. Pasję do tego sportu odziedziczyła po ojcu. Tomasz Lis towarzyszył jej w sobotę na stadionie w Madrycie. Pola Lis uczy się w nowojorskim koledżu, gdzie niedawno odwiedziła ją mama, Kinga Rusin, ale takiej okazji jak "El Clasico" nie mogła sobie odpuścić. Nastolatka zdjęciami z Madrytu pochwaliła się na Instagramie. Pojedynek Realu Madryt z Barceloną oglądała w towarzystwie ojca, Tomasza Lisa. Wynik meczu (0:4) bardzo się jej nie spodobał, czemu wyraz dała w podpisie do zdjęcia. Mam tyle do powiedzenia, że powiem tylko jedno: KLĘSKA - napisała. W komentarzach rozgorzała dyskusja o meczu, ale niektórzy odbiegli nieco od tematyki sportowej: "Pięknie wyglądasz"; "Super fotka tatko z córcią" - pisali internauci.

Pola Lis uczy się w nowojorskim koledżu, gdzie niedawna odwiedziła ją mama, Kinga Rusin, ale takiej okazji jak "El Clasico"nie mogła sobie odpuścić. Nastolatka zdjęciami z Madrytu pochwaliła się na Instagramie. Pojedynek Realu Madryt z Barceloną oglądała w towarzystwie ojca, Tomasza Lisa. Wynik meczu (0:4) bardzo się jej nie spodobał, czemu wyraz dała w podpisie do zdjęcia.

Mam tyle do powiedzenia, że powiem tylko jedno: KLĘSKA - napisała.

 

Tomasz Lis, Pola Lis Instagram.com/polciaxx

W komentarzach rozgorzała dyskusja o meczu, ale niektórzy odbiegli nieco od tematyki sportowej.

Pięknie wyglądasz.
Super fotka tatko z córcią - pisali internauci.

Pola Lis niedawno przeprowadziła się do USA. Jak z rozłąką radzi sobie Kinga Rusin? "Nie jestem mamą kwoką"

 

em