Halle Berry spokojnie pozuje. Uśmiecha się, bo nie widzi TEGO. Jej wpadkę komentują media: Ależ to żenujące! Zgadzamy się

Halle Berry pozowała na ściance w pięknej, brązowej kreacji. Na imprezie musiało być jednak bardzo gorąco, ponieważ pod pachami aktorki pojawiły się ciemne plamy potu.

Halle Berry z uśmiechem pozowała fotoreporterom, kompletnie nieświadoma tego, że ich bezlitosne obiektywy zarejestrują coś, co jest jedną z najbardziej żenujących wpadek: spocone pachy. Tak też zresztą opisał to "Daily Mail".

Ależ to żenujące! Kreacji Halle Berry przydarzyła się przykra wpadka, kiedy ta pozowała ze spoconymi pachami - napisał.
<< HALLE BERRY POZUJE ZE SPOCONYMI PACHAMI >>

Ta przykra wpadka przydarzyła się Halle Berry w środę na gali Revlon Love Is On Million Dollar Challenge w Nowym Jorku. Aktorka zupełnie nie zdawała sobie sprawy, że bohaterką wieczoru już niedługo zostaną jej spocone pachy.

Cytowany już "Daily Mail" jednak oddał Halle Berry sprawiedliwość.

Jak nikt inny udowodniła, że jest człowiekiem.

Otóż to, hollywoodzkie gwiazdy także są tylko ludźmi i oczekiwanie od nich perfekcji w każdym calu i w każdym momencie jest mocno na wyrost.

W końcu, komu nie zdarzyło się znaleźć w sytuacji Halle Berry, co prawda przy większości z nas nie było wtedy nikogo z aparatem.

Ale wpadka pozostaje wpadką.

Dla odmiany popatrzmy na wideo z imprezy, gdzie atrakcją były nie pachy, ale długie nogi Halle Berry.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS