Paulina Chruściel, tytułowa "Singielka", podbiła serca widzów. "Przezabawna". A prywatnie? Ślub w Tanzanii, mąż reżyser i 2-letnia córka

Paulina Chruściel gra tytułową rolę w najpopularniejszym ostatnio serialu telewizyjnym, "Singielka". Jeszcze do niedawna niewielu ją znało, teraz zachwycają się nią wszyscy. Jest piękna, pełna wdzięku, utalentowana. Nic dziwnego, że widzowie ją pokochali.

SingiElka

To właśnie Elka z serialu "Singielka" jest postacią, dzięki której o pięknej aktorce z reklamy mówią wszyscy. Czy Elce uda się znaleźć tego jedynego? Zakładamy, że tak, bo takie seriale muszą się skończyć happy endem. Paulina Chruściel z oczywistych powodów nie chce zdradzać, jak potoczą się losy granej przez nią bohaterki, coś jednak powiedziała.

Wokół Elki kręci się wielu mężczyzn, ale ten właściwy od początku był bardzo blisko - zdradziła w rozmowie z Fakt.pl.

"Singielka" jest nie tylko przebojem stacji TVN, ale i bije rekordy widzów w sieci. Portal Wirtualnemedia.pl ustalił, że każdy z odcinków w playerze obejrzało przeciętnie 400 tysięcy widzów, a wszystkie dotychczasowe odcinki obejrzano dotąd 7 milionów razy.

"Singielka" jest naprawdę lokomotywą naszego serwisu VoD - powiedział portalowi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

Paulina Chruściel ma 35 lat i urodziła się w Wołominie. Studiowała w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej biografia filmowa to raptem kilkanaście pozycji, z czego sporo to role epizodyczne. Znamy ją jednak m.in. z seriali "Złotopolscy", "Linia życia", "Wataha", a obecnie oglądamy ją w przebojowym serialu "Singielka". Gra tam Elkę, która założyła sobie, że w ciągu 9 miesięcy znajdzie miłość.

Życie prywatne

Prywatnie Paulina Chruściel jest żoną reżysera Łukasza Wiśniewskiego. Para ślub wzięła w niecodziennych okolicznościach, bo w dalekiej Tanzanii.

Zaprosiliśmy ludzi z wioski, zrobiliśmy ognisko, kupiliśmy tort i napoje gazowane. Pieniądze, które wydalibyśmy w Polsce na wesele, zostawiliśmy im, by dokończyli budowę kościoła - opowiadała potem Chruściel w rozmowie z magazynem "Rewia".

Para ma córkę, urodzoną w 2013 roku.

Jeśli mam tylko chwilę, to pędzę do mojej córki, która bardzo za mną tęskni. Nawet kiedy spędzam 12 godzin w pracy, wieczorem muszę być przy dziecku. Moja córka ma 2,5 roku. Zawsze na mnie czeka. Kąpiel i wspólne wieczorne czytanie to obowiązkowy punkt dnia - powiedziała w rozmowie z portalem Fakt.pl.

Paulina ChruścielScreen z Facebook.com/Paulina Chruściel

Kłopoty męża

W 2011 roku "Głos Wielkopolski" donosił, że radni tamtejszego sejmiku postanowili przyjrzeć się mężowi Pauliny Chruściel, którego w Teatrze Nowym zatrudnił jego ojciec, Janusz Wiśniewski. Wątpliwości radnych budził również budżet przedstawienia, które Łukasz Wiśniewski prowadził: 100 tysięcy.

Nieoficjalnie mówi się, że wszystkie wydatki to koszty podróży Łukasza Wiśniewskiego po Afryce i Europie w celu znalezienia potencjalnych partnerów projektu - informował wtedy serwis.

Janusz Wiśniewski nie chciał z dziennikarzami rozmawiać o powodach zatrudnienia syna w publicznej placówce. Wypowiedzi udzielił za to ówczesny radny, Waldemar Witkowski z SLD.

Zawsze trzeba na takie sprawy patrzeć przez pryzmat nepotyzmu. Niekoniecznie w tym przypadku musi tak być. Moim zdaniem, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca - powiedział.

"Pani z banku"

Te reklamy zapewne widziało wielu z Was. Twarzą fuzji banków BGŻ i Paribas byli Paulina Chruściel i Marek Kaliszuk, aktor i piosenkarz. Ona zagrała Michelle z Paribas, on Michała z BGŻ.

Plansze z twarzą Pauliny Chruściel możemy zobaczyć między innymi na budynkach zajmowanych przez banki. Aktorka nawet pochwaliła się selfie wykonanym na tle takiej planszy.

Paulina ChruścielScreen z Facebook.com/Paulina Chruściel

Języki

Imponująca jest znajomość języków obcych Pauliny Chruściel. Aktorka świetnie zna angielski, francuski i czeski.

Znajomość języków otwiera wiele możliwości i ułatwia życie. Pewnie gdybym nie była aktorką, byłabym tłumaczem. Może jeszcze będę?

Języki to jej dawna pasja, jeszcze z czasów studiów aktorskich. Wtedy nie bardzo była okazja do pogłębionych studiów językowych, potem jednak przyszedł czas, kiedy uczyła się jednego po drugim. Dodała też, że chciałaby nauczyć się japońskiego.

Wolny czas

Poza nauką języków hobby "pani z banku" są podróże oraz aktywne spędzanie czasu.

Uwielbiam pływać. Zamierzam nauczyć się kitesurfingu, ale to pewnie dopiero w przyszłym roku. Lubię podróżować i uczyć się języków obcych - powiedziała serwisowi Fakt.pl.

"Singielka" z sąsiedztwa

Wystarczy wejść na fanpage, żeby zobaczyć, że seriale jest uwielbiany, zwłaszcza przez kobiety. Każdy z odcinków jest szeroko komentowany, a fanki w napięciu przyglądają się perypetiom Elki, Tomasza i Mikołaja.

Za sukces serialu odpowiada nie tylko zręcznie skonstruowana fabuła i wartkie dialogi, ale także osoba odtwórczyni głównej roli, Pauliny Chruściel. Nie ma figury modelki, nie zobaczymy jej też na ściance w wyzywającej kreacji. Niekiedy można odnieść wrażenie, że jest po prostu śliczną dziewczyną z sąsiedztwa, której kibicujemy w znalezieniu tego jedynego.

Nie byłam przekonana z początku ani do aktorki, odtwórczyni postaci Elki, ani do samej postaci Elki. Natomiast stwierdzam, że się myliłam i jestem bardzo miło zaskoczona. Aktorka świetna, przezabawna i sympatyczna - napisała na Facebooku jedna z jej wielbicielek.

Jak widać, widzowie musieli się do niej przyzwyczaić, ale teraz trudno ich odciągnąć od serialu.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS