Dorota Wróblewska o Sablewskiej i Ślotale: Stylistki mają swoje stylistki. Obie MOCNO odpowiedziały. Reakcja innych gwiazd

Stylistyki Zofia Ślotała i Maja Sablewska same korzystają z usług innych stylistów - napisała na Facebooku Dorota Wróblewska. Obie w mocnych słowach skomentowały te doniesienia.

Dorota Wróblewska na swoim profilu na Facebooku zauważyła, że Zofia Ślotała i Maja Sablewska korzystają z usług innych stylistek, choć same są stylistkami.

Dzisiaj dowiedziałam się, że stylistki Zosia Ślotała i Maja Sablewska mają swoje stylistki. Nie wiem jak je nazwać: vice stylistki czy "pod stylistki". Swoją drogą ciekawe jak stylistki, stylizują stylistki - napisała.

Ten niewinny z pozoru wpis wywołał burzę. Wypowiedziały się obie "wywołane do tablicy". Maja Sablewska bezpośrednio pod wpisem Wróblewskiej.

Pani Doroto "Uczucia zależą od informacji, czyli mogą nie mieć nic wspólne-go z prawdą, jeżeli informacja jest fałszywa". Następnym razem proszę zapytać mnie bezpośrednio, a uniknie Pani podawania nierzetelnych dygresji. W woli wyjaśnienia... Jestem doradcą wizerunkowym, nie stylistką. Dużo dobrego dla Pani - napisała.

Dorota Wróblewska podziękowała Mai Sablewskiej za "kulturalny wpis".

Pani Maja Sablewska po pierwsze bardzo dziękuję za kulturalny komentarz odnośnie mojego wpisu. Napisałam post lekko ironicznie z przymrużeniem oka i nie zdawałam sobie sprawy, że krótki wpis wywoła taką sensację. Informacje, że posiada Pani stylistkę uzyskałam w sklepie w którym wypożycza dla Pani ubrania. Trochę byłam zdziwiona tą informacją, bo moim zdaniem ma Pani wypracowany styl. Pozdrawiam serdecznie.

Maja SablewskaScreen z Facebook.com/Maja Sablewska

Zdecydowanie mocniej zareagowała Zofia Ślotała. Na swoim profilu na Facebooku napisała:

Nie wiem czy to już starcza demencja czy kolejna desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi przez Panią Dorotę Wróblewską. Proponuję wrzucać więcęj modowych postów na 'bloga' zamiast pustych historyjek, które spryciulka Dorotka wie, że będą się dobrze klikały na portalach plotkarskich.  P.s. - Doroto, nie próbuj nawet się tłumaczyć ze swojego wpisu o domniemanych stylistach stylistek ponieważ nie zamierzam wchodzić z Tobą w dyskusje, której jedynym celem będzie promocja Twojej osoby. Miłego Dnia!

W sprawę zdążyły zaangażować się już inne celebrytki. Pod wpisem Ślotały pojawiły się bowiem wypowiedzi Karoliny Malinowskiej i Mai Bohosiewicz.

Jeśli to są największe problemy jakie macie to fajnie. Serio uśmiechnij się - napisała jej Karolina Malinowska.

Zofia Ślotała zapewniła ją, że to nie jest jej największy problem. Z kolei Maja Bohosiewicz skomentowała wpis jednego z internautów, który zapytał: "A kto to jest Dorota Wróblewska?".

No właśnie, kto to? - odpisała.

Jakby tego było mało, po tym wszystkim pojawił się na Facebooku kolejny wpis Mai Sablewskiej.

Kłótnia jest potrzebna, by dostrzec coś co zdawałoby się być oczywiste i naturalne. Zdawałoby się... No właśnie. Pokój dla wszystkich stylistek świata... Jeśli pozwolicie - Ja pozostanę sobą.

Dorota Wróblewska nie chciała skomentować sprawy.

Skalę dyskusji pokazuje poniższy zrzut ekranu. Niby niewinna uwaga rzucona przez Dorotę Wróblewską, a jaka reakcja!

Komentarze na profilach Mai Sablewskiej, Doroty Wróblewskiej i Zofii ŚlotałyScreen z Facebook.com

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS