Agnieszka Popielewicz w kurtce, która nie pasowała do sukni. Na ściance ją zdjęła. POWINNA pozbyć się czegoś jeszcze

Agnieszka Popielewicz chyba bardzo lubi tę skórzaną kurtkę i czarne botki. Widzieliśmy ją w nich już kilka razy. Ale czasem ulubiony ciuch nie jest tym najodpowiedniejszym.
Popielewicz w kurtce, która nie pasowała Agnieszka Popielewicz chyba bardzo lubi tę skórzaną kurtkę i czarne botki Agnieszka Popielewicz chyba bardzo lubi tę skórzaną kurtkę i czarne botki. Widzieliśmy ją w nich już kilka razy. Ale czasem ulubiony ciuch nie jest tym najodpowiedniejszym. Agnieszka Popielewicz na pokaz duetu Paprocki&Brzozowski przyszła w swojej ulubionej (miała ją na salonach wielokrotnie) skórzanej kurtce. Niestety nijak nie pasowała ona do białej delikatnej sukienki! Na szczęście okrycie zniknęło zaraz po tym, jak zaczęła pozować do zdjęć. Szkoda tylko, że to samo nie stało się z czarnymi ciężkimi botkami. Nie do końca podoba nam się to połączenie. To jednak nie był największy problem. Wiemy, że wielkie eventy wymagają śmielszej niż na co dzień oprawy (w tym makijażu), ale te sztuczne rzęsy są o wiele zbyt, powiedzmy, efektowne. Wyglądają jakby miały lada chwila odpaść z oka... Zdecydowanie wolelibyśmy oglądać prezenterkę w naturalniejszej wersji.

Agnieszka Popielewicz na pokaz duetu Paprocki&Brzozowski przyszła w swojej ulubionej (miała ją na salonach wielokrotnie) skórzanej kurtce. Niestety nijak nie pasowała ona do białej delikatnej sukienki! Na szczęście okrycie zniknęło zaraz po tym, jak zaczęła pozować do zdjęć. Szkoda tylko, że to samo nie stało się z czarnymi ciężkimi botkami. Nie do końca podoba nam się to połączenie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To jednak nie był największy problem. Wiemy, że wielkie eventy wymagają śmielszej niż na co dzień oprawy (w tym makijażu), ale te sztuczne rzęsy są o wiele zbyt, powiedzmy, efektowne. Wyglądają jakby miały lada chwila odpaść z oka... Zdecydowanie wolelibyśmy oglądać prezenterkę w naturalniejszej wersji.

Agnieszka PopielewiczMAREK KUDELSKI

aga

Więcej o:
Komentarze (7)
Agnieszka Popielewicz w kurtce, która nie pasowała do sukni. Na ściance ją zdjęła. POWINNA pozbyć się czegoś jeszcze
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Całkiem nieźle wygląda.

 • Gość: cv

  Oceniono 2 razy 2

  Pewnie waszym zdaniem do tej sukienki.. czółenka. Ta, jasne. Właśnie że te buty pasują bardzo, zobaczcie z tyłu na plecach zamek - ten sam styl co buty. Lekkie czółenka byłoby lipnie

 • Gość: a

  Oceniono 1 raz 1

  A gdzie można woźną zobaczyć w takich butach?

  A ta pani tu wygląda świetnie. Stylowo, wszystko pasuje, i buty, kurtka. Nie mam pojęcia o co wam chodzi. Rzadko zdarza się, by ktoś się dobrze stylowo ubrana, nie przekombinował. A ona akurat jest ok.

 • Gość: olo

  0

  Jak zwykle fatalnie, a to dlatego, że ta dziewucha jest zwykłą wieśniarą bez własnego zdania i jak jej jakiś styliścina powie, że to fajne, to w to jedzie. A te buty - ogólnie są fatalne, a do takiej sukienki - no sorry, ale jak kwiatek do kozucha.

 • Gość: Anonim

  0

  Plotek chyba nie lubi pani Popielewicz..

 • Gość: Ewa T

  0

  męża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wiktor.dzik

  0

  Ma buty woźnej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX