Agata Duda znów zachwyciła stylizacją. Kolor kostiumu zbyt odważny? Nie był przypadkowy

Pierwsza Dama z okazji Światowego Dnia Wcześniaka odwiedziła warszawski Instytut Matki i Dziecka. Duda przyszła w gustownym komplecie w kolorze jaskrawego fioletu, który uznawany jest za oficjalną barwę obchodów.
Agata Duda znów zachwyciła stylizacją Kolor kostiumu zbyt odważny? Nie był przypadkowy Pierwsza Dama z okazji Światowego Dnia Wcześniaka odwiedziła warszawski Instytut Matki i Dziecka. Duda przyszła w gustownym komplecie w kolorze jaskrawego fioletu, który uznawany jest za oficjalną barwę obchodów. Agata Duda, dopiero od kilku miesięcy jest Pierwszą Damą, a już można stwierdzić, że zasługuje na miano ikony stylu. Na oficjalnych spotkaniach zachwyca szykownymi kreacjami, a niekiedy wypada lepiej niż przedstawicielki innych państw. Stylizacje Dudy są przemyślane, proste, a zarazem efektowne. Kolejny raz nie zawiodła. Na Światowym Dniu Wcześniaka w Instytucie Matki i Dziecka pojawiła się w dopasowanej garsonce w odcieniu fioletu wpadającego w fuksję. Pierwsza Dama nie mogła wybrać lepiej - właśnie ta barwa jest symbolem obchodów tego wyjątkowego wydarzenia. Naszym zdaniem wypadła doskonale - sami zobaczcie. A wy jak oceniacie styl Agaty Dudy? Kreacje na pewno zasługują na uwagę. Z całą odpowiedzialnością możemy dodać, że obecna Pierwsza Dama może stanowić wzór elegancji i inspirację dla wszystkich Polek.

Agata Duda, dopiero od kilku miesięcy jest Pierwszą Damą, a już można stwierdzić, że zasługuje na miano ikony stylu. Na oficjalnych spotkaniach zachwyca szykownymi kreacjami, a niekiedy wypada lepiej niż przedstawicielki innych państw. Stylizacje Dudy są przemyślane, proste, a zarazem efektowne. Kolejny raz nie zawiodła. Na Światowym Dniu Wcześniaka w Instytucie Matki i Dziecka pojawiła się w dopasowanej garsonce w odcieniu fioletu wpadającego w fuksję. Pierwsza Dama nie mogła wybrać lepiej - właśnie ta barwa jest symbolem obchodów tego wyjątkowego wydarzenia. Naszym zdaniem wypadła doskonale - sami zobaczcie:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

A wy jak oceniacie styl Agaty Dudy? Kreacje na pewno zasługują na uwagę. Z całą odpowiedzialnością możemy dodać, że obecna Pierwsza Dama może stanowić wzór elegancji i inspirację dla wszystkich Polek.

sew

 

 

 

 

POLUB NAS

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

 

 

 

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (45)
Agata Duda znów zachwyciła stylizacją. Kolor kostiumu zbyt odważny? Nie był przypadkowy
Zaloguj się
 • Gość: matrix

  Oceniono 9 razy 7

  Niestety, mimo że jestem od niej z ... plus dziesięć lat starszy, oka bym na niej nie zawiesił! Damy również w niej nie widzę. Zwykła sucha koleżanka z tzw. sąsiedztwa!

 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 6

  Promowanie pani Dudy jest obleśne...

  Panna nikt, która ma za męża Pacynkę. To nie jest wzór do naśladowania.

 • Gość: Moko

  Oceniono 8 razy 6

  Nudna i stara z wyglądu. Na plus zgrabna sylwetka i nogi. Proponowałabym brać wzór z Michelle Obamy

 • Gość: gość;)

  Oceniono 6 razy 6

  "zachwyca"? ??!!!!! Kobieta która ma ponad 40ci lat, wygląda na 60siąt i zachwyca??? KOGO????

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 10 razy 6

  "Agata Duda znów zachwyciła stylizacją". Znów? Mnie jeszcze ani razu nie zachwyciła.

 • Gość: bubu

  Oceniono 7 razy 5

  " Pierwsza Pokraka " - IV RP

 • Jadwiga Orlos

  Oceniono 7 razy 5

  kasiore ma za swoje sie nie ubiera i wielka dama nie widze nic nadzwyczajnego

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 5

  "Agata Duda znów zachwyciła stylizacją."

  Zapomnieliście dopisać "wyłącznie redakcję".

 • Gość: kama

  Oceniono 8 razy 4

  Taka sztuczna.Perfidny uśmiech

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX