Ariel Winter w bikini. W sieci hejt i seksualne podteksty. "Sama tego chciałaś". Odpowiedziała. Najlepiej jak tylko można

Burza, jaka wybuchła w internecie po pokazaniu całkiem przecież niewinnego zdjęcia, zaskoczyła samą Ariel Winter. Wszystkim hejterom aktorka odpowiedziała sążnistym wpisem na Instagramie. I trafiła w punkt.

Ariel Winter pokazała na Facebooku wspólne zdjęcie z siostrzenicami. Dziewczynki na oko mają po 3-4 lata. Cała trójka pozuje w kostiumach kąpielowych. To miało być wspomnienie lata, jedno z tych zdjęć, jakimi tysiące internautów daje wyraz tęsknocie za wakacjami.

Szybko zrobiło się niemiło, ponieważ wielu internautów uznało, że 17-latka jest zbyt młoda, żeby pokazywać w internecie takie zdjęcia. Wielu uznało, że zdjęcie jest seksualną prowokacją. Zaskoczeni? Internauci tłumaczyli to krótko:

Sama tego chciałaś!

Ariel WinterScreen z Instagram.com/Ariel Winter

I nieźle wkurzyli Ariel. Aktorka opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie. Widzimy na nim zdjęcie kobiecej nogi z zaznaczonymi "punktami dostępu", które stygmatyzują kobietę i narażają na niewybredne zaczepki. Do zdjęcia dołączony jest mocny, celny wpis, którym Ariel po raz tysięczny przypomina, że skąpy strój kobiety nie oznacza przyzwolenia, ani nie sugeruje, że ona czegoś się domaga.

Kto mógł przypuszczać, że niewinne zdjęcie z moimi siostrzenicami zmieni się w to? Długość spódnicy dziewczyny, czy czegokolwiek, co ma na sobie nie znaczy, że ona czegoś chce. Mierzi mnie jako 17-latkę myśl, że moje zdjęcie z siostrzeńcami sugeruje, że "sama tego chcę". Nigdy nie daję powodów do złośliwości ludziom, którzy są mocni siedząc przed ekranem komputera, ale teraz zwracam się do dziewczyn, które są prześladowane w internecie albo w szkole... Niczego nie "chcesz" ubierając się w określony sposób, a jedynie wyrażasz siebie i nigdy nie myśl, że zasługujesz na negatywne komentarze, bo się w coś ubrałaś - JESTEŚ PIĘKNA. Szanuj samą siebie i nie pozwól, żeby czyjekolwiek komentarze sprawiły, że zaczniesz o sobie gorzej myśleć. My, dziewczyny, musimy trzymać się razem!!!

Przemyślany wpis Ariel Winter zyskał uznanie internautów.

Bardzo dobrze powiedziane.
Wspaniała odpowiedź. To nie w porządku, gdy ktoś twierdzi, że ona się czegoś domaga. Przykro patrzeć na to oraz na ludzi, którzy wyraźnie mają problemy z moralnością. Nikt nie powinien czuć się źle, ponieważ ubiera się w określony sposób. Jeszcze raz dziękuję ci za komentarz. Jesteś dobrą inspiracją dla młodych dziewczyn i kobiet - pisali pod zdjęciem.

Wpis, jak dotąd, polubiło prawie 40 tysięcy osób.

Komentarz na profilu Ariel WinterScreen z Facebook.com/Ariel Winter

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS