Ewelina Lisowska wygrała "Taniec z Gwiazdami". Ostatnie kreacje? Obcisły kombinezon i... Druga jeszcze lepsza

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali tę edycję "Tańca z Gwiazdami"! Piosenkarka zaprezentowała się w kilku choreografiach, a do każdej miała inną, piękną kreację.
Ewelina Lisowska wygrała "Taniec z Gwiazdami" Sensacyjny, historyczny wynik. Tego jeszcze w tym show nie było Zwycięzcami 4. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. To sensacyjny wynik, bo po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu zwyciężyła para, która wcześniej z niego odpadła (para wróciła do programu po tym, jak Anna Cieślak doznała kontuzji - przyp. red.). W dodatku po raz pierwszy wygrała piosenkarka. Tomasz Barański również po raz pierwszy sięgnął po Kryształową Kulę. No cóż, tak tworzy się historia polskiego show-biznesu. Ani ja, ani Tomek nigdy w życiu nic nie wygraliśmy, ale minus i minus dają plus i w końcu nam się udało - powiedziała Lisowska. Tomasz Barański rozpłakał się ze wzruszenia. Para wygrała nie tylko Kryształową Kulę, ale także czeki na pokaźne sumki - Lisowska na 100 tysięcy, Barański na 50 tysięcy. Gratulujemy!

Tego w historii show jeszcze nie było! Ewelina Lisowska i Tomasz Barański odpadli z programu, wrócili do niego przez kontuzję innej uczestniczki, doszli do samego końca rywalizacji o Kryształową Kulę i ostatecznie wygrali tę edycję "Tańca z Gwiazdami". Piosenkarka w finale zaprezentowała się w kilku "odsłonach". Miała na sobie m.in. opinający ciało kombinezon podkreślający jej niesamowicie zgrabną sylwetkę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Nam bardziej spodobała się jednak piękna suknia odsłaniająca ramiona, w której gwiazda odebrała trofeum.

Jury Tańca z GwiazdamiKapif

aga