Dariusz Michalczewski o wierności: Swoje kobiety zawsze zdradzałem. A ile musiał zapłacić eksżonom? Padają konkretne kwoty

Dariusz Michalczewski zdradzał wszystkie swoje kobiety. Swoim byłym żonom musiał zapłacić grube miliony. Te rewelacje przynosi najnowszy wywiad z byłym bokserem.

Dariusz Michalczewski żenił się cztery razy, w tym dwukrotnie z Dorotą Chwaszczyńską. Jego żoną była również Patrycja Ossowska, a obecnie były bokser jest w związku małżeńskim z Barbarą Imos.

W rozmowie z "Grazią" Michalczewski wrócił do czasów sprzed niemal 20 lat. W szczerej rozmowie opowiedział o tym, jak zdradzał wtedy kobiety, na których mu zależało.

W sporcie grałem fair, ale swoje kobiety zawsze zdradzałem - mówił.

Z perspektywy czasu bardzo krytycznie ocenia swoje dawne postępowanie.

Jest tyle możliwości, o których musiałbym powiedzieć, że nie starczyłoby stron w tej gazecie. Moim zdaniem to kwestia odpowiedzialności za to, co robiłem. Mówiąc serio, najgorzej jest mieć kochankę, z którą przez wiele lat zdradza się żonę. Bycie nielojalnym jest słabe.

W pewnym okresie życia Michalczewski miał równocześnie aż 3 kochanki.

To było okropne. Wszystkim kobietom mówiłem to samo, ze wszystkimi chodziłem do tej samej restauracji. To była włoska restauracja w Hamburgu. Do tej pory nie mogę się nadziwić, że "Bild" tego nie opisał (...) Moją żoną była wtedy Dorota, miałem też Kingę i jeszcze dwie dziewczyny, w których byłem zakochany. Wtedy myślałem, że jestem super cool, a dzisiaj się tym brzydzę.

Byłe żony otrzymały od Michalczewskiego sporo pieniędzy.

Pierwsza i jednocześnie druga żona dostała ode mnie dziesięć milionów euro, jesteśmy w bardzo dobrych kontaktach, bardzo mnie lubi. Kolejna żona dostała ponad milion złotych za to, że była ze mną trochę ponad dwa miesiące - opowiadał sportowiec.

Z obecną żoną, Barbarą Imos, Dariusz Michalczewski wziął ślub w 2009 roku. Oboje mieszkają w domu, który urządziła ona. Zobaczcie, jak Michalczewski o tym opowiada.

alex

Więcej o Dariuszu Michalczewskim przeczytasz w książce "Tiger. Bez cenzury" >>

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS