Horodyńska i Jacyków krytykują Agnieszkę Włodarczyk. "Makijaż się zakwasił". Dalej jeszcze ostrzej. Mamy jej odpowiedź!

Agnieszka Włodarczyk ma bardziej i mniej udane stylizacje, ale za tą mocno oberwało jej się od Joanny Horodyńskiej i Tomasza Jacykowa.

Agnieszka Włodarczyk na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego prezentowała się nieźle. Niedopatrzeniem był brak testu flesza, który sprawił, że oczom fotoreporterów ukazał się biustonosz aktorki (grunt, że był!). Prowadzący program "Gwiazdy na dywaniku" Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków dopatrzyli się więcej minusów.

Agnieszka postanowiła być złą wróżką chyba. W ogóle ci się podoba? Myślisz, że takie odgrzewanie obiadu niedzielnego w postaci tiulowej, długiej spódnicy jest w porządku? - zapytała retorycznie Horodyńska.

Odpowiedź Jacykowa była jak zwykle w ton:

To cytat z Sharon Stone i Oscarów kiedy ona miała krynolinę, podkoszulkę i  czarną różę przypiętą. Ja bym powiedział, że to czarny nietoperz albo nie, czarne jezioro łabędzie. Niedobrze.

Potem na tapetę poszedł temat bielizny aktorki:

Oprócz tej spódnicy jest top, który pokazał stanik pod spodem - wywalił go we fleszach. Mało interesująco, nudno, szaro, zmęczono. Agnieszka ma zawsze takie makijaże, które nie dodają świeżości. Piękna kobieta, piękne rysy twarzy, młoda i zawsze ta twarz jest taka jakaś umęczona, zielona, fioletowa.
Tak, świeżo wyglądała jak w Sarze grała,  to było 20 lat temu.
Ale ona jest nadal młoda.
W sumie tak ale od 20 lat lat tak jakoś niedomaga.

Makijaż Włodarczyk tak bardzo nie spodobał się Horodyńskiej, że w podsumowaniu określiła go w dosyć niewybrednych słowach:

Ja mam wrażenie, że ten makijaż jest od paru lat niezmywany, że on przez noc zostaje, zakwasił się, okropnie to wygląda. Dla mnie to jest najgorsza stylizacja tego odcinka, nie kupuję tej mroczności. Czerń trzeba umieć nosić.

Poprosiliśmy aktorkę o komentarz. Nie chciała komentować sprawy i odpowiada bardzo lakonicznie.

Co mnie to obchodzi?

Zgadzacie się z opinią stylistów?

 

 

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS