Horodyńska i Jacyków krytykują Agnieszkę Włodarczyk. "Makijaż się zakwasił". Dalej jeszcze ostrzej. Mamy jej odpowiedź!

Agnieszka Włodarczyk ma bardziej i mniej udane stylizacje, ale za tą mocno oberwało jej się od Joanny Horodyńskiej i Tomasza Jacykowa.

Agnieszka Włodarczyk na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego prezentowała się nieźle. Niedopatrzeniem był brak testu flesza, który sprawił, że oczom fotoreporterów ukazał się biustonosz aktorki (grunt, że był!). Prowadzący program "Gwiazdy na dywaniku" Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków dopatrzyli się więcej minusów.

Agnieszka postanowiła być złą wróżką chyba. W ogóle ci się podoba? Myślisz, że takie odgrzewanie obiadu niedzielnego w postaci tiulowej, długiej spódnicy jest w porządku? - zapytała retorycznie Horodyńska.

Odpowiedź Jacykowa była jak zwykle w ton:

To cytat z Sharon Stone i Oscarów kiedy ona miała krynolinę, podkoszulkę i  czarną różę przypiętą. Ja bym powiedział, że to czarny nietoperz albo nie, czarne jezioro łabędzie. Niedobrze.

Potem na tapetę poszedł temat bielizny aktorki:

Oprócz tej spódnicy jest top, który pokazał stanik pod spodem - wywalił go we fleszach. Mało interesująco, nudno, szaro, zmęczono. Agnieszka ma zawsze takie makijaże, które nie dodają świeżości. Piękna kobieta, piękne rysy twarzy, młoda i zawsze ta twarz jest taka jakaś umęczona, zielona, fioletowa.
Tak, świeżo wyglądała jak w Sarze grała,  to było 20 lat temu.
Ale ona jest nadal młoda.
W sumie tak ale od 20 lat lat tak jakoś niedomaga.

Makijaż Włodarczyk tak bardzo nie spodobał się Horodyńskiej, że w podsumowaniu określiła go w dosyć niewybrednych słowach:

Ja mam wrażenie, że ten makijaż jest od paru lat niezmywany, że on przez noc zostaje, zakwasił się, okropnie to wygląda. Dla mnie to jest najgorsza stylizacja tego odcinka, nie kupuję tej mroczności. Czerń trzeba umieć nosić.

Poprosiliśmy aktorkę o komentarz. Nie chciała komentować sprawy i odpowiada bardzo lakonicznie.

Co mnie to obchodzi?

Zgadzacie się z opinią stylistów?

 

 

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (12)
Horodyńska i Jacyków krytykują Agnieszkę Włodarczyk. "Makijaż się zakwasił". Dalej jeszcze ostrzej. Mamy jej odpowiedź!
Zaloguj się
 • Gość: Anka

  Oceniono 4 razy 4

  Gdyby chodziło o zdrowie , o relacje czy inne ważne dziedziny życia ... Zrobić z mody najważniejszą rzecz na świecie , po to tylko , żeby jakoś uzasadnić swoje istnienie , to własnie starają się robić Jacykowy i Horodyńskie.

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 4

  kto dopuszcza w ogóle do głosu pałoroba i babe jagę?na jakikolwiek temat?

 • Gość: jagoda

  Oceniono 3 razy 3

  "czerń trzeba umieć nosić" - złota myśl roku! Co z zielenią? Też trzeba umieć nosić czy można trochę nie umieć? A czerwień? Mniemam, że do noszenia czerwieni potrzebne są co najmniej dwa unijne kursy, może nawet studia wyższe.
  Nawet to zabawne jest, że tyle można ględzić o niczym.

 • elenita

  Oceniono 3 razy 3

  Genialne :)) Nieważne, jak pani Włodarczyk wyglądała (a nie wyglądała źle), ważne, że ma na tyle w głowie poukładane, by o tej parze myśleć tak, jak na to zasługują.

 • 1234qwerty

  Oceniono 2 razy 2

  Ta para to chyba ma jakiś problem z psyche.

 • drypka1

  Oceniono 2 razy 2

  Agnieszka pięknie tu wygląda i właśnie świeżo i kobieco. Stara Horodyńska przez zazdrość tak się wypowiada, sama wygląda jak podgrzane kotlecicho, A Jacyków obleśny i bardzo brzydki. Nie mam nic przeciwko gejom, ale on jest wyjątkowo nieapetyczny. Widziałam w życiu wielu bardzo przystojnych i zadbanych gejów, a on.... katastrofa!

 • art_102

  Oceniono 1 raz 1

  Duet Jacyków - Horodyńska wyjątkowo do siebie pasują. Oboje mają coś takiego w sobie, że zawsze wyglądają nieświeżo, i raczej się przebierają niż ubierają. Taki lumpeksowy styl, dobierany na zasadzie, że im bardziej niepasujące ciuchy zestawią, tym bardziej będą "modowi".
  Łączy ich jeszcze coś - dyletanctwo i samozwańczy "zawód", wykorzystywany przez media w imię zasady, że im bardziej ktoś kontrowersyjny, arogancki, bezczelny, tym więcej komentarzy, szumu, czyli zamiast zainteresowania treścią, co jest domeną profesjonalizmu, mamy krzykliwą amatorszczyznę.
  A Agnieszka Włodarczyk, no cóż, nie znam jej i jakoś może specjalnie nie przepadam, ale to nie zmienia faktu, że to śliczna i zgrabna dziewczyna, w pięknej kreacji w matowej czerni z idealnie dopasowanym makijażem - klasycznym, jak strój. Całość przypomina uwspółcześnioną wersję kreacji gwiazd z najlepszych lat kina. Wygląda pięknie...!

 • Gość: Irek

  0

  Jacykow niech spojrzy na siebie i na swoją kolezanke !wyglada jak klaun a bedzie krytykowac innych!

 • Gość: polonista

  0

  Za "TE" kreacje - redaktorze za 2 grosze !
  Szkola podstawowa sie klania , nieuku .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX