Caitlyn Jenner też była na pokazie VS. I odsłoniła PIERSI. "Suknia prezentowała efekty operacji". Co za sideboob!

Caitlyn Jenner otrzymała kilka dni temu tytuł Kobiety Roku Glamour. Najwyraźniej trofeum, jak i pokaz "Victoria's Secret" dodały jej pewności siebie i wiary we własną kobiecość. Celebrytka pokazała się w bardzo odważnej sukni.

Caitlyn Jenner ma doskonała figurę i styl. Nie idzie w ślady reszty "Kardashianek". Choć Kim chwali się, że pomaga jej w doborze strojów, Jenner wybiera eleganckie i stonowane stylizacje. Można stwierdzić, że odpowiednie do jej wieku. W końcu świat Catilyn Jenner zna od niedawna, ale ona sama przeżyła już 65 lat jako Bruce i niecały rok jak Catilyn.

Na pokazie "Victoria's Secret", razem z byłą żoną, Kris Jenner, oglądała modelki prezentujące bieliznę i oczywiście córkę, Kendall Jenner, która w tym roku zadebiutowała w pokazie. Caitlyn wyglądała zachwycająco! Wybrała czarną suknię i szpilki, które podkreśliły jej zgrabne nogi. Ale na tym nie koniec! Zobaczcie, jak pani Jenner prezentuje się z boku. Czy tylko my uważamy, że chirurg zrobił świetną robotę? ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Pokazała efekty swoich zabiegów - czytamy na "Daily Mail". - Suknia z prześwitującą wstawką do talii odsłoniła cały bok jej piersi.

I jak podoba się Wam taka wersja Caitlyn? My najpierw nie byliśmy do końca pewni, ale już jesteśmy - wygląda ekstra!

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: