Leonardo DiCaprio i jego największa wpadka. Wysiadał z auta i wtedy...

Przyjechał na randkę drogim autem, ale wrażenie na paparazzi zrobił nie samochód, a jego bielizna...

Jeśli myśleliście, że bieliźniane wpadki zaliczają tylko gwiazdy płci żeńskiej, to zaraz się przekonacie, że zdarza się to również panom. Przykładem będzie boski Leonardo DiCaprio. Aktor umówił się na randkę z nową dziewczyną, śliczną Kelly Rohrbach (TUTAJ możecie sprawdzić, dlaczego jest inna niż jego dotychczasowe miłostki). Na umówione miejsce podjechał super samochodem, ale to nie auto przykuwało uwagę. Gdy z niego wysiadał, pękły mu spodnie... Ups!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

"Narzeczona" (podobno) aktora chyba jednak tego nie zauważyła. Miejmy nadzieję, że mimo wszystko randka się udała ;)

aga

Więcej o:
Komentarze (18)
Leonardo DiCaprio i jego największa wpadka. Wysiadał z auta i wtedy...
Zaloguj się
 • Gość: rudakitka

  Oceniono 6 razy 4

  Jezus Maria ale menel! To nie pękły mu spodnie, tylko ma normalnie rozdarte. Zahaczył o coś, a że jest niechlujny, jak większość tych wszystkich ludzi zachodu, więc normalnie to ma w du...e!

 • kasia82kasia82

  Oceniono 4 razy 4

  przynajmniej ma majtki

 • art_102

  Oceniono 5 razy 3

  Nie tylko Amerykanie ubierają się tak niechlujnie na co dzień. W Europie zach zapatrzonej wciaż na Stany, jest podobnie. Nie wiem co to koszmarny zwyczaj, "wychodzić do ludzi" w takim stanie. Wiem, wiem, - luz, wolność, swoboda itp., itd., - tylko nie wiem jak w takich szmatach można się czuć na luzie. Ja się do sprzątania lepiej ubieram. Tu chodzi o zwykłą kulturę osobistą. Jeśli tzw. swoboda obywatelska ma sie przejawiać bylejakością, niechlujstwem, brzydota, to ja to pierniczę. Do miasta się nie chce wychodzić, żeby nie czuć się jak w menelowie.
  Jeszcze się uchowały piękne Włoszki w makijażu i złocie od rana:) - tak lubią - , eleganckie Paryżanki w swojej lekkiej niewymuszonej elegancji, Polki, którym sie chce ładnie wyglądać, ale to już zanika. Europa nam sie amerykanizuje, nie ma kultury poszczególnych państw, a zaczyna nas ogarniać wszechobecna brzydota, jednorazowe kubki i jednorazowe ciuchy. Jak się tak chodzi po mieście między koszmarnie zapasionymi, zaniedbanymi i niechlujnie ubranymi i brzydkimi ludźmi, to się wszystkiego odechciewa. Co z tego że sie odpicują do pokazówek, ale na co dzień trzeba obcować z czymś takim. Wiem, ze tego typu "luz" ma coraz więcej zwolenników, w Polsce też, bo ludzie sa z gruntu leniwi i niezbyt rozgarnięci, ale jest to porażające jak świat schodzi na psy. Nie wszyscy, nie wszędzie, ale, niestety, trend jest rosnący...

 • Gość: 55593976 gej

  Oceniono 3 razy 1

  to nie wpadka! to wpadziszcze!!

 • Gość:

  Oceniono 3 razy 1

  Wygląda jakby był z Łodzi.

 • stanislaw13

  Oceniono 2 razy 0

  Aja myślałam że wpadka to niechciana ciąża :-) A to podarte portki !

 • Gość: karo

  Oceniono 4 razy 0

  dobrze że majtki nie osrane bo dopiero by była wpadka a tak wielkie mi co

 • Prze Mo

  Oceniono 1 raz -1

  Ha! Mi ostatnio dokładnie tak samo pękły- Ale jajca -j estem jak DiCaprio :-)

 • do_podziwu

  Oceniono 3 razy -1

  "Leonardo DiCaprio i jego największa wpadka." - gradacja "wpadek" w/g Plotkowych ekspertow - to "najwieksza wpadka" -:))).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX