Selena Gomez i Victoria's Secret. Wokół modelki w bieliźnie. Kreacja piosenkarki to przebiła. Materiał ledwo zakrył piersi

Selena Gomez wystąpiła na wtorkowym pokazie Victoria's Secret. Na wybiegu mnóstwo pięknych modelek w skąpej bieliźnie. Selena wiedziała, jak odwrócić od nich uwagę.
Selena Gomez na pokazie Victoria's Secrets Gwiazda pokazała się w bardzo odważnej kreacji Selena Gomez wystąpiła na pokazie Victoria's Secrets z okazji 20. urodzin marki. Na wybiegu pojawiło się mnóstwo pięknych modelek w skąpej bieliźnie, jednak wokalistka wiedziała, jak odwrócić od nich uwagę. Czarna suknia z wielkim dekoltem, odsłonięte nogi, wycięcia nad biodrami - tak się kradnie show modelkom Victoria's Secret. Do tego botki zamiast szpilek i mocny makijaż. Selena Gomez na pokazie wyglądała niesamowicie seksownie. I było widać, że świetnie zdaje sobie z tego sprawę. Gwiazda podczas imprezy zaśpiewała piosenkę "Me & My Girls". Występ był świetny, jednak to jej odważny strój przyciągał największą uwagę. Jak sądzicie, czy to zamierzony efekt?

Czarna suknia z wielkim dekoltem, odsłonięte nogi, wycięcia nad biodrami - tak się kradnie show modelkom Victoria's Secret. Do tego botki zamiast szpilek i mocny makijaż. Selena Gomez na pokazie wyglądała niesamowicie seksownie. I było widać, że świetnie zdaje sobie z tego sprawę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Victoria's Secret obchodzi 20. urodziny. Na pokazie Selena zaśpiewała piosenkę "Me & My Girls". Na after party zmieniła kreację - też na czarną: z mniejszym dekoltem, ale za to z rozcięciem sięgającym biodra.

 

Abc

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: