Karolina Malinowska pokazała zdjęcie przed imprezą. "Paszczur idzie w miasto". Fani zachwyceni. "Max 16 lat!"

Karolina Malinowska podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego sobotniego wyjścia z mężem. Ci nie szczędzili komplementów jej "lookowi".
"Paszczur idzie w miasto" Karolina Malinowska pokazała zdjęcie przed imprezą. Karolina Malinowska podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego sobotniego wyjścia z mężem. Ci nie szczędzili komplementów jej "lookowi". Karolina Malinowska podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego sobotniego wyjścia z mężem. Ci nie szczędzili komplementów jej "lookowi". Karolina Malinowska kilka dni temu pochwaliła się nową fryzurą z grzywką. Teraz pokazała, jak uczesanie prezentuje się w wersji "glamour". Na Instagramie pokazała zdjęcie w pełnym makijażu i sukience - jak wyjaśniła w opisie, właśnie szykowała się do wyjścia. "Gorączka sobotniej nocy! Paszczur idzie w miasto!" - napisała. Fani w komentarzach wyraźnie dali do zrozumienia, że o żadnym "paszczurze" nie może być mowy. A jak Wam podoba się modelka w takim wydaniu? Czekamy na debiut grzywki na ściance. Ostatnim razem Malinowska zakryła ją kapeluszem.

Karolina Malinowska kilka dni temu pochwaliła się nową fryzurą z grzywką. Teraz pokazała, jak uczesanie prezentuje się w wersji "glamour". Na Instagramie pokazała zdjęcie w pełnym makijażu i sukience - jak wyjaśniła w opisie, właśnie szykowała się do wyjścia.

Gorączka sobotniej nocy! Paszczur idzie w miasto! - napisała.

Karolina Malinowska Instagram.com/karolamalina

Fani w komentarzach wyraźnie dali do zrozumienia, zże o żadnym "paszczurze" nie może być mowy.

Wyglądasz miód malina!
Wow, cudo. Piękna fryzura.
Wyglądasz jak milion dolców! A z tą grzywką masz max 16 lat - pisali w komentarzach.

A jak Wam podoba się modelka w takim wydaniu? Czekamy na debiut grzywki na ściance. Ostatnim razem Malinowska zakryła ją kapeluszem.

 

em

Więcej o:
Komentarze (16)
Karolina Malinowska pokazała zdjęcie przed imprezą. "Paszczur idzie w miasto". Fani zachwyceni. "Max 16 lat!"
Zaloguj się
 • Gość: rtg

  Oceniono 2 razy 2

  co za pustak....

 • Gość: ssacz

  Oceniono 2 razy 2

  czas na ssanie!

 • Gość: ????

  Oceniono 1 raz 1

  Ale kto to w ogóle jest???

 • fanizymiko

  Oceniono 6 razy 0

  Czy pani Malinowska robi coś więcej niż wrzucanie fotek na portale społecznościowe i bycie żoną kolesia o wielkim ego, pretensjonalnym zmienionym imieniu i jeszcze większych kompleksach?

 • Gość: kasia

  Oceniono 2 razy -2

  super fryzura a Ona wygląda jakby miała 16 góra 18 lat.....ślicznie:)

 • kasia82kasia82

  Oceniono 2 razy -2

  nie korzystała z kąpieli słonecznych czy solarium i na starość widać efekty - cerę ma piękną

 • Gość: edzio

  Oceniono 3 razy -3

  wg mnie babeczka ma dystans do siebie i raczej nie uważa sie za super hiper extra laske bo nią nie jest, jest ciekawa i troche ładna

 • Gość: gigi

  Oceniono 3 razy -3

  dziewczyny i chłopaki ! nazwe sie paszczurem, a wy zaprzeczajcie i lajkujcie normalnie mnie, hi hihi ! ale będzie beka, normalnie z Mariolkom ! i jedziemy ! wiksa ! wiksa ! ale ubaw !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX