Sarah Jessica Parker z bliźniaczkami. To niewiarygodne, że są już takie duże! Mają 6 lat

"Uwierzycie, że jej córki mają już 6 i pół roku? Kiedy minął ten czas?" - zastanawiał się zagraniczny portal. My też nie wierzymy. Zobaczcie, jak się zmieniły.

Niedawno paparazzi zrobili zdjęcia Sarze Jessice Parker, gdy spacerowała po ulicach Nowego Jorku (a jakże) z córkami, bliźniaczkami, Tabitą i Marion Broderick. Patrząc na nie, aż trudno uwierzyć, że odkąd przyszły na świat, minęło już 6 lat. Nad upływem czasu zadumał się także zagraniczny portal.

Uwierzycie, że jej córki mają już 6 i pół roku? Kiedy minął ten czas? - czytamy na Babyrazzi.com.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jednego dnia bliźniaczki były ubrane w takie same stroje, jednak już dzień później wyróżniały się - Tabita miała na sobie ten sam zestaw (kwieciste spodnie to podobno jedne z jej ulubionych) i fioletowy sweter, ale za to Marion przebrała się w spodnie i w bluzkę w paski.

Podoba mi się, że nie są ubrane tak samo. To urocze, kiedy tak jest, ale podoba mi się, że Parker pozwala im ubierać się, jak chcą i wyrażać im swoją indywidualność - dodała autorka.

Bliźniaczki przyszły na świat w czerwcu 2009 roku, urodziła je surogatka. Aktorka i jej mąż, Matthew Broderick, mają jeszcze starszego syna - Jamesa - urodzonego w 2002 roku. Chłopiec niedawno skończył 13 lat. Z tej okazji mama złożyła mu życzenia na Instagramie i dodała wspólne zdjęcie, na którym całuje go w policzek.

Mogę to robić bez przerwy. Bo tak bardzo go kocham. Sto lat, JW - napisała.

Vic

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS