Królikowski z ukochaną na imprezie. To eks Musiała. Też tam był. Zazdrosny? TO zdjęcie mówi wszystko

Antoni Królikowski z Katarzyną Sawczuk, rzekomo byłą dziewczyną Macieja Musiała, wybrał się na premierę "Spectre". Był tam też Musiał. Cała trójka siedziała razem. Była zazdrość? Po zobaczeniu tego zdjęcia raczej nie będziecie mieli wątpliwości.
"Widmo" Musiała Królikowski z ukochaną na imprezie. To eks Musiała. Też tam był. Antoni Królikowski z Katarzyną Sawczuk, rzekomo byłą dziewczyną Macieja Musiała, wybrał się na premierę filmu "Spectre". Był tam też Musiał. Antoni Królikowski z Katarzyną Sawczuk, rzekomo byłą dziewczyną Macieja Musiała, wybrał się na premierę filmu "Spectre". Był tam też Musiał. Cała trójka siedziała razem. Była zazdrość? Po zobaczeniu tego zdjęcia raczej nie będziecie mieli wątpliwości. Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk ostatnio coraz częściej pojawiają się na imprezach. Na ostatniej, czyli na premierze filmu "Spectre" z Jamesem Bondem, Sawczuk wyglądała tak seksownie, że Królikowski nie mógł się oprzeć pokusie zerkania w jej dekolt. Na premierze pojawił się także Maciej Musiał, z którym Sawczuk wcześniej się spotykała. Film obejrzeli wspólnie (Sawczuk siedziała w środku). To z miejsca wzbudziło podejrzenia, że Musiał mógł być zazdrosny o piękną eks. Był? Sądząc po zdjęciu, które pokazał na Instagramie, nie: "Kasia z Bondem i ja" - napisał przy zdjęciu. "Nie bądź taki Waltz" - napisał mu w komentarzu Królikowski. To się świetnie składa, że Maciej Musiał nie jest zazdrosny, ponieważ uczucie pomiędzy Królikowskim i Sawczuk dojrzewa w bardzo szybkim tempie. Królikowski, który dotąd nie komentował związku, niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego łamiącym się głosem przyznał, że bardzo kocha swoją dziewczynę: - Kocham tę dziewczynę absolutnie i jej talent i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował - powiedział. Katarzyna Sawczuk ma ma 18 lat, Antoni Królikowski - 26. Sawczuk możemy pamiętać z epizodu w "Hotelu 52", z serialu "Czas honoru - Powstanie" i z "Miasta 44". Jest także utalentowana muzycznie - jako 12-latka wystąpiła w "Mam talent", a niedawno z powodzeniem walczyła w "The Voice Of Poland". Porwała publiczność i zachwyciła jurorów.

Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk ostatnio coraz częściej pojawiają się na imprezach. Na ostatniej, czyli na premierze filmu "Spectre" z Jamesem Bondem, Sawczuk wyglądała tak seksownie, że Królikowski nie mógł się oprzeć pokusie zerkania w jej dekolt.

Na premierze pojawił się także Maciej Musiał, z którym Sawczuk wcześniej się spotykała. Film obejrzeli wspólnie (Sawczuk siedziała w środku). To z miejsca wzbudziło podejrzenia, że Musiał mógł być zazdrosny o piękną eks. Był? Sądząc po zdjęciu, które pokazał na Instagramie, nie.

Kasia z Bondem i ja - napisał przy zdjęciu.
Nie bądź taki Waltz - napisał mu w komentarzu Królikowski.

Maciej Musiał, Katarzyna Sawczuk i Antoni Królikowski Screen z Instagram.com/Maciej Musiał

To się świetnie składa, że Maciej Musiał nie jest zazdrosny, ponieważ uczucie pomiędzy Królikowskim i Sawczuk dojrzewa w bardzo szybkim tempie. Królikowski, który dotąd nie komentował związku, niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego łamiącym się głosem przyznał, że bardzo kocha swoją dziewczynę.

Kocham tę dziewczynę absolutnie i jej talent i wszystko, co z nią związane, i będę się nią opiekował - powiedział.

Katarzyna Sawczuk ma ma 18 lat, Antoni Królikowski - 26. Sawczuk możemy pamiętać z epizodu w "Hotelu 52", z serialu "Czas honoru - Powstanie" i z "Miasta 44". Jest także utalentowana muzycznie - jako 12-latka wystąpiła w "Mam talent", a niedawno z powodzeniem walczyła w "The Voice Of Poland". Porwała publiczność i zachwyciła jurorów.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS