Gwen Stefani 3 m-ce temu rozstała się z mężem. On imprezuje z DiCaprio. A ona ma nowego faceta. Jedno słowo: WOW!

Po tygodniach domysłów i unikania odpowiedzi na pytanie o związek, w końcu mamy potwierdzenie: Gwen Stefani i gwiazdor country, Blake Shelton, od niedawna się spotykają.

O ich związku pojawiało się coraz więcej plotek, pokazywano coraz więcej zdjęć wskazujących na zażyłe kontakty. Ale oni cały czas twierdzili, że "są tylko przyjaciółmi". W weekend portal E!Online opublikował zdjęcia z imprezy Halloween, na których widać, że Gwen Stefani i Blake'a Sheltona łączy zdecydowanie więcej niż przyjaźń. Nie było sensu już się ukrywać - para potwierdziła plotki.

Gwen i Blake przyjaźnią się od lat, a od niedawna są parą - powiedział rzecznik Stefani w rozmowie z "Us Weekly". Nie chciał zdradzić nic więcej.

Gwen i Blake są trenerami w amerykańskiej wersji "The Voice". Od pewnego czasu pojawiały się informacje, że "na planie para spędza ze sobą sporo czasu i dużo flirtuje".

Gwen Stefani i Blake SheltonInstagram.com/gwenstefani

Gwen Stefani w sierpniu ogłosiła rozstanie z mężem, Gavinem Rossdale'em (po 13 latach małżeństwa). Mają trzech synów. Blake Shelton natomiast w lipcu rozwiódł się z Mirandą Lambert - byli nazywani "Brangeliną muzyki country". Ich małżeństwo rozpadło się po 4 latach.

Blake Shelton nie jest zbyt znany w Polsce, ale co innego w Stanach. To jeden z najlepszych, najbardziej znanych i najbogatszych muzyków country. Do tego wysoki, przystojny i z genialnym poczuciem humoru (polecam jego wywiady oraz profil na Twitterze i np. częste żarty z przyjaciela, Adama Levine'a z Maroon 5). Tak, zdecydowanie zaliczam się do fanek tej nowej pary :)

Blake Shelton, Gwen StefaniInstagram.com/gwenstefani

Rossdale po rozstaniu z Gwen szybko zaczął imprezować w towarzystwie Leonardo DiCaprio. Piosenkarka skupiła się na pracy, promuje najnowszy singiel, "Used to love you" i pracuje przy "The Voice".

Moje życie właściwie eksplodowało. Teraz mam nowe życie i muszę powiedzieć, że jest wspaniałe. Bardzo się cieszę, że wróciłam do "The Voice". Wszystko dla mnie teraz wydaje się nowe. To mnie inspiruje - powiedziała w jednym z wywiadów.

W radiowym wywiadzie z Ryanem Seacrestem Gwen mówiła o tym, że teraz, po dłuższym czasie, znowu czuje się szczęśliwa.

Czuję, że zawsze byłam taka osobą, ale się zagubiłam. A teraz znalazłam drogę powrotną.

Seksowny nowy facet, świetna piosenka... Do tego artystka naprawdę dawno nie wydawała się tak pogodna i zadowolona z życia. Go Gwen!

Magdalena Terepka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS