Ryan Gosling i Eva Mendes rzadko pokazują się razem. Są nowe zdjęcia. Pierwszy raz z ROCZNĄ CÓRKĄ!

Ich córka Esmeralda na świat przyszła 12 września 2014 roku. Do tej pory nikt nigdy nie widział jednak twarzy dziewczynki, gdyż rodzice skrzętnie ukrywali ją przed światem. Okazja, by ją pokazać (choć nie do końca) nadarzyła się w Halloween.
Ryan Gosling i Eva Mendes pierwszy raz z córką! Esmeralda wspólnie z rodzicami bawiła się w Halloween Ryan Gosling i Eva Mendes nigdy nie należeli do par, które przesadnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Są parą od 2011 roku, ale tylko kilka razy widziano ich razem na salonach. Na palcach jednej ręki można też zliczyć sytuacje, w których "przyłapali" ich paparazzi. Wspólne zdjęcia to rzadkość, a co dopiero fotografie córki! Do tej pory nikt nigdy nie widział twarzy dziewczynki, bo rodzice skrzętnie ukrywali ją przed światem. Okazja, by ją pokazać (choć nie do końca zamierzona) nadarzyła się w Halloween To wielki debiut małej Esmeraldy. Uroczy owoc miłości Ryana i Evy sfotografowano w Halloween, gdy razem z rodzicami pukała od drzwi do drzwi sąsiadów z tradycyjnym "cukierek albo psikus". Wszyscy troje mieli pasujące do siebie stroje szkieletorów. Ryan zasłaniał twarz maską, a Eva miała pomalowaną całą twarz. Jej córeczka miała podobny makijaż - biała baza, czarny nos i mocno podkreślone brwi - prawdziwy look szkieletora! - czytamy na Hollywoodlife.com.

Ryan Gosling i Eva Mendes nigdy nie należeli do par, które przesadnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym. Mimo że spotykają się ze sobą od 2011 roku, tylko kilka razy widziano ich wspólnie na salonach. Na palcach jednej ręki można też zliczyć sytuacje, w których "przyłapali" ich paparazzi. Wspólne zdjęcia to rzadkość, a co dopiero fotografie córki! A takie właśnie możemy zobaczyć teraz. Roczna (!) już Esmeralda nigdy wcześniej nie była przez rodziców pokazywana światu. Tym razem widać całą jej śliczną buzię, ALE w makijażu.

To wielki debiut małej Esmeraldy. Uroczy owoc miłości Ryana i Evy sfotografowano w Halloween, gdy razem z rodzicami pukała od drzwi do drzwi sąsiadów z tradycyjnym "cukierek albo psikus". Wszyscy troje mieli pasujące do siebie stroje szkieletorów. Ryan zasłaniał twarz przerażającą maską, a Eva miała pomalowaną całą twarz. Jej córeczka miała podobny makijaż - biała baza, czarny nos i mocno podkreślone brwi - prawdziwy look szkieletora! - czytamy na Hollywoodlife.com.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Gosling i Mendes styl życia zmienili, gdy dowiedzieli się. że zostaną rodzicami. Od tamtej pory zaczęli unikać mediów. Tuż przed porodem w mediach krążyła ta wypowiedź znajomej aktorki - dodajmy, że portal, który ją podał, jest bardzo wiarygodnym źródłem informacji o życiu gwiazd Hollywood.

Ich życie zmieniło się, kiedy Eva zaszła w ciążę. Kiedyś wszędzie podróżowali razem, wychodzili z psami, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy prawie nie ruszała się z domu - donosi źródło "People".

Ryan Gosling i Eva MendesForum

aga