Dzieci Zamachowskiego "nie chciały jej oglądać". Teraz Bronia spotkała się z Moniką na konferencji. Reakcja?

Do kłopotliwego spotkania doszło na konferencji promującej nowy film Andrzeja Wajdy, w którym 13-letnia Bronia Zamachowska gra jedną z głównych ról.
Kłopotliwe spotkanie z Zamachowską Córka Zamachowskiego spotkała się z Moniką na konferencji Do kłopotliwego spotkania doszło na konferencji promującej nowy film Andrzeja Wajdy, w którym 13-letnia Bronia Zamachowska gra jedną z głównych ról. W 2014 roku Monika Zamachowska udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że była żona Zbigniewa Zamachowskiego zakazuje ich dzieciom kontaktów z nową żoną ojca. W odpowiedzi najstarsza córka aktora Maria wystosowała list otwarty do dziennikarki. W imieniu reszty rodzeństwa zapewniła, że "to, że nie chcemy Ciebie oglądać, jest naszym własnym, świadomym podjętym wyborem". Młodsza córka Zamachowskiego musiała się jednak z jego drugą żoną spotkać. Bronia Zamachowska zagra w filmie Andrzej Wajdy "Powidoki". Na wtorkową konferencję promującą film przyszła z matką, Aleksandrą Justą. Nie zabrakło tam również drugiej żony jej ojca. Wkrótce wyjaśniło, że Zamachowska pojawiła się tam w celach zawodowych - o wspólnym pozowaniu nie mogło być mowy, ale fotoreporterzy uchwycili moment, w którym dziennikarka przeprowadza wywiad z Bronią. Jak myślicie, czy to zwiastun ocieplenia stosunków? - Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek ten kontakt nawiązali. Mnie na tym zależało, ale stało się inaczej - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" w październiku tego roku.

W 2014 roku Monika Zamachowska udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że była żona Zbigniewa Zamachowskiego zakazuje ich dzieciom kontaktów z nową żoną ojca. W odpowiedzi najstarsza córka aktora Maria wystosowała list otwarty do dziennikarki. W imieniu reszty rodzeństwa zapewniła, że "to, że nie chcemy Ciebie oglądać jest naszym własnym, świadomym podjętym wyborem".

Młodsza córka Zamachowskiego musiała się jednak z jego drugą żoną spotkać. Bronia Zamachowska zagra w filmie Andrzej Wajdy "Powidoki". Na wtorkową konferencję promującą film przyszła z matką, Aleksandrą Justą. Nie zabrakło tam również drugiej żony jej ojca. Wkrótce wyjaśniło, że Zamachowska pojawiła się tam w celach zawodowych - o wspólnym pozowaniu nie mogło być mowy, ale fotoreporterzy uchwycili moment, w którym dziennikarka przeprowadza wywiad z Bronią.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jak myślicie, czy to zwiastun ocieplenia stosunków?

Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek ten kontakt nawiązali. Mnie na tym zależało, ale stało się inaczej - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" w październiku tego roku.

em

Więcej o: