Barbara Nowacka w młodości była modelką. Marcin Tyszka pokazał okładkę z 1993 roku. "Delikatna i romantyczna dziewczyna"

Kandydatka Zjednoczonej Lewicy na premiera jako młoda dziewczyna miała epizod w modelingu. Zdjęcie na okładkę "DD Tygodnika" zrobił jej Marcin Tyszka.

O nieznanym dotąd epizodzie w karierze Barbary Nowackiej wspomniał juror programu "Top Model" Marcin Tyszka. Fotograf i polityk poznali się na planie programu "5-10-15", gdzie prowadzili wspólnie cykl "Szortpres". Jak się okazuje, na tym ich znajomość się nie skończyła. Tyszka na swoim Facebooku pokazał zdjęcia Nowackiej z archiwalnej sesji dla magazynu "DD Tygodnik" z 1993 roku. Była to jego pierwsza okładka w karierze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O współpracy z polityk Tyszka opowiedział portalowi Party.pl.

Zawsze się z Basią lubiliśmy. Ona była taka osobą, która tonowała atmosferę na planie. Ja jestem osobą, która ciągle się denerwuje, robi afery, a ona potrafiła wszystkich pogodzić. Tak chyba zostało. Podziwiam jej siłę polityczną, bo ja ją znałem jako skromną, delikatną i romantyczną dziewczynę - powiedział.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (45)
Barbara Nowacka w młodości była modelką. Marcin Tyszka pokazał okładkę z 1993 roku. "Delikatna i romantyczna dziewczyna"
Zaloguj się
 • observer

  Oceniono 5 razy 5

  Gość: jj i inni
  Nie hejtuj bezmyślnie , jeden z drugim, nie bądźcie głupimi trollami.

  Zanim coś napiszecie zapoznajcie się z tym, co robi i co mówi pani Barbara . To ze wszech miar bardzo pozytywna osoba, wrażliwa na innych, mądra i dobra.
  Jest wywiad z nią bodaj w cotygodniowym dodatku "Na obcasach".
  Naprawdę WARTO przeczytać.
  Warto ją wpierw poznać, zanim się coś powie

 • Gość: Jola

  Oceniono 3 razy 3

  Piękna i mądra kobieta,popieram Jej poglądy i kibicujemy Jej ,szkoda że nie została prezydentem ale liczę na Panią Pani Barbaro i proszę walczyć!!!!!

 • Gość: misiek

  Oceniono 5 razy 3

  Była i jest śliczna. W dodatku mądra jak jej matka.

 • Gość: bożena

  Oceniono 3 razy 3

  bardzo ładna kobieta o ciepłym głosie lubię jej słuchać

 • Gość: Zatroskany

  Oceniono 2 razy 2

  Wszystko się zgadza: delikatna i romantyczna. Niestety. W czasie debaty wyborczej była nawet zapłakana i dlatego położyła Lewicę, gdyż z powodu jej występu Pan z Partii "Razem" przykrył ją całkowicie. To był jego jednorazowy "wyskok", każdy następny był już nijaki. Ale w wyniku tych splotów okoliczności mamy teraz kraj na skraju przepaści.

 • Gość: Obusa

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo ładna kobieta przyjemny głos!

 • Gość: grey

  Oceniono 1 raz 1

  Babka ma klasę w dalszym ciągu.

 • observer

  Oceniono 3 razy 1

  Redakcja z tytułem się zapędziła. To był jednorazowy epizod, właściwie koleżeńska przysługa dla początkującego fotografa.
  Nie dziwię się, że to mu pomogło zaistnieć z ta okładką. Bo dziewczyna naprawdę piękna

 • Gość: Ogólny

  Oceniono 3 razy 1

  W młodości :-) Emerytka jednym słowem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX