Horodyńska nazwała jej nogi "serdelkami" i wyśmiała kreację. Halejcio odpowiada. I jest też szpila!

Jedną z ostatnich "ofiar" Joanny Horodyńskiej jest Klaudia Halejcio. Aktorka nie zamierza jednak tolerować krytykowania jej sylwetki.
Halejcio odpowiada Horodyńska nazwała jej nogi "serdelkami" i wyśmiała kreację. Jedną z ostatnich "ofiar" Joanny Horodyńskiej jest Klaudia Halejcio. Aktorka nie zamierza jednak tolerować krytykowania jej sylwetki. Jedną z ostatnich "ofiar" Joanny Horodyńskiej jest Klaudia Halejcio. Aktorka nie zamierza jednak tolerować krytykowania jej sylwetki. W jednym z najnowszych odcinków "Gwiazd na dywaniku" Joanna Horodyńska pochyliła się nie tyle nawet nad stylizacją, co nad figurą Klaudii Halejcio. Stylistka nazwała wówczas jej nogi "serdelkami", nie szczędziła też krytyki samej kreacji, a szczególnie butom. - Ja już nie mogę się śmiać, ludzie mi potem piszą, że jestem wiedźmą, ale te serdelki... O Boże! - kpiła Horodyńska. Co na to Halejcio? Podczas, gdy większość gwiazd woli krytykę Horodyńskiej po prostu przemilczeć, młoda gwiazda zabrała głos w tej sprawie. I cóż, powiedzmy sobie szczerze, wbiła dziennikarce szpilę... I to jaką! - Największym atutem Joanny Horodyńskiej jest cięty język. Bezkompromisowo lansuje własną osobę, krytykując innych. Tym razem dotknęła mnie. Trzeba mieć skrzydła, aby wznieść się ponad to modowe bagienko. Ja te skrzydła posiadam. Nie będę w związku z tym polemizować z jej opinią. Nie ma ona dla mnie żadnego znaczenia - powiedziała aktorka w "Twoim Imperium".

W jednym z najnowszych odcinków "Gwiazd na dywaniku" Joanna Horodyńska pochyliła się nie tyle nawet nad stylizacją, co nad figurą Klaudii Halejcio. Stylistka nazwała wówczas jej nogi "serdelkami", nie szczędziła też krytyki samej kreacji, a szczególnie butom.

Ja już nie mogę się śmiać, ludzie mi potem piszą, że jestem wiedźmą, ale te serdelki... O Boże! - kpiła Horodyńska.

A poszło o tę stylizację:

 

Co na to Halejcio? Podczas, gdy większość gwiazd woli krytykę Horodyńskiej po prostu przemilczeć, młoda gwiazda zabrała głos w tej sprawie. I cóż, powiedzmy sobie szczerze, wbiła dziennikarce szpilę... I to jaką!

Największym atutem Joanny Horodyńskiej jest cięty język. Bezkompromisowo lansuje własną osobę, krytykując innych. Tym razem dotknęła mnie. Trzeba mieć skrzydła, aby wznieść się ponad to modowe bagienko. Ja te skrzydła posiadam. Nie będę w związku z tym polemizować z jej opinią. Nie ma ona dla mnie żadnego znaczenia - powiedziała aktorka w "Twoim Imperium".

A Wy czyją stronę trzymacie w tym konflikcie? Zagłosujcie w sondzie!

aga

Kto przesadził?
Więcej o:
Komentarze (33)
Horodyńska nazwała jej nogi "serdelkami" i wyśmiała kreację. Halejcio odpowiada. I jest też szpila!
Zaloguj się
 • Gość: bago

  Oceniono 9 razy 9

  P.Horodyńska po ostatniej metamorfozie chyba wyrzuciła lustro.Wygląda co najmniej źle...

 • Gość: fiona

  Oceniono 7 razy 7

  Pani Horodyńska - sfrustrowana, zapomniana dawna modelka. No cóż pani Joanno czas pani się skończył. I zamiast zapamiętać Panią jako polska śliczna modelkę - zapamiętam jako zgryźliwa babę, której nic się nie podoba i lansuje sie krytykując kogo tylko może.

 • Gość: facet

  Oceniono 6 razy 6

  no ma takie tłuste stopki w tych kiczowatych butach...ale na boga, ta horodynska to jest dopiero pasztet!

 • Gość: Kasia

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Horodynska stracila kontakt z rzeczywistoscia. Przychylam sie tez do opinii, ze wyglada niekonrzystnie, do tego latanie w majtkach - nie w tym wieku, nie o tej porze roku, a wlasciwie - tylko na scene sie nadaje.

 • Gość: mi

  Oceniono 5 razy 5

  No nie trafiła z tymi butami i tyle, zdarza się.
  Natomiast takie wyśmiewanie, szydzenie zawsze zaboli. Horodyńska jest dużą dziewczynką więc powinna się była już dawno tego nauczyć. Dobra krytyka jeszcze nikomu krzywdy nie robiła, ale szydzenie i nabijanie się zawsze ma na celu niszczenie innych.

 • Gość: joanna

  Oceniono 3 razy 3

  Nogi niepiekne, niepotrzebnie tez eksponowane, bo naprawde nie ma sie czym zachwycac. Niemniej jednak uwaga Horodynskiej - co najmniej nieelegancka.

 • Gość: Didi

  Oceniono 3 razy 3

  Fajnie, że ma skrzydełka moim zdaniem. Może wzbije się jeszcze wyżej i zagra w czymś. Na dobrą sprawę nie za bardzo wiem, kim w ogóle jest, poza byciem na ściance w załączonym artykule.

 • Gość: Patrząc okiem faceta...

  Oceniono 4 razy 2

  Niepotrzebnie opięła je tymi sznurówkami. Moim zdanie ma bardzo fajne nóżki. Mniam.

 • Gość: Horodyńska, ty szkapo

  Oceniono 4 razy 2

  Śliczna ta Halejcio...No, a pjerdolenie anorektycznej Horodyńskiej o kimś że ma "serdelki" nie dość że jest zwykłym prymitywnym chamstwem bo przecież na grube nogi, garbaty nos czy niski wzrost generalnie wpływu się nie ma to jest to nieprawdą akurat tutaj. To nie są chude nogi ale zgrabne i bardzo sexy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX