Pierwsze wielkie wyjście Jennifer Garner po rozstaniu. Ciąża? To nie o brzuchu wszyscy mówili. Spójrzcie na stopy...

Od czasu rozstania z Benem Affleckiem unikała salonów. Po kilku miesiącach przerwy od czerwonego dywanu miała wrócić na niego w wielkim stylu. Niestety, nie wyszło...
Pierwsze wyjście Garner po rozstaniu Od czasu rozstania z Benem Affleckiem Jennifer Garner unikała salonów Od czasu rozstania z Benem Affleckiem Jennifer Garner unikała salonów. Po kilku miesiącach przerwy od czerwonego dywanu miała wrócić na niego w wielkim stylu. Niestety, nie wyszło... Jennifer Garner i Ben Affleck oficjalnie są w separacji od czerwca. Amerykańskie tabloidy wciąż żyją jednak plotką, że para walczy o swój związek, czego "efektem" ma być czwarta ciąża aktorki. Nowe zdjęcia nie pozostawiają jednak złudzeń - Garner zdecydowanie nie spodziewa się dziecka. Jasnoróżowa kreacja, w której w piątek pojawiła się na rozdaniu American Cinematheque Award podkreśliła całkowicie płaski brzuch. Śliczna kreacja, dopracowany makijaż i dziewczęca fryzura nie odwróciły jednak uwagi od stóp aktorki - mały palec niefortunnie wyskoczył aktorce z buta. Współczujemy, Jen, ale nie martw się - nie tobie pierwszej się to zdarzyło.

Jennifer Garner i Ben Affleck oficjalnie są w separacji od czerwca. Amerykańskie tabloidy wciąż żyją jednak plotką, że para walczy o swój związek, czego "efektem" ma być czwarta ciąża aktorki. Nowe zdjęcia nie pozostawiają jednak złudzeń  - Garner zdecydowanie nie spodziewa się dziecka. Jasnoróżowa kreacja, w której w piątek pojawiła się na rozdaniu American Cinematheque Award podkreśliła całkowicie płaski brzuch. Śliczna kreacja, dopracowany makijaż i dziewczęca fryzura nie odwróciły jednak uwagi od stóp aktorki. A tam wydarzyło się TO:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Współczujemy, Jen, ale nie martw się - nie tobie pierwszej się to zdarzyło.

aga

Więcej o:
Komentarze (15)
Pierwsze wielkie wyjście Jennifer Garner po rozstaniu. Ciąża? To nie o brzuchu wszyscy mówili. Spójrzcie na stopy...
Zaloguj się
 • elenita

  Oceniono 8 razy 8

  Yyy, ale że co się zdarzyło? Piękne stopy, zadbane, pedicure świeży i z klasą. O co chodzi? Palec jej się wysunął? Bo widać, że buty nie są za małe. Serio wszyscy o tym mówili?

 • nocnymarek

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo ładnie wygląda.Gorzej na codzień.Stopy zadbane tylko buty do bani.Ben to głupol.

 • boo.boo

  Oceniono 4 razy 2

  Jak dla mnie sukienka właśnie idealnie dobrana jeśli trzeba ukryć wczesną ciążę - lub lekko odstający brzuszek. Stopy jak stopy- zadbane- tylko buty źle dobrane.

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Jej stopy to serio był temat nr 1? No to faktycznie dużo tam się działo.

 • Gość: George

  Oceniono 1 raz 1

  miala brudne nogi czy jak?

 • Gość: AK

  Oceniono 1 raz 1

  ale co ze stopami ??? wysokie buty !!! i juz

 • Gość: Ewa

  Oceniono 3 razy 1

  Wyglądają na koszmarnie niewygodne.

 • Gość: accent97

  0

  zakładanie takich wysokich szpilek to leczenie kompleksu zbyt małego wzrostu - żenada i sztuczność do kwadratu!

 • Gość: aga

  0

  Palec niuchacz:)
  Napisz kilka słów o swoim partnerze słodko i przyjemnie, albo ostro i z pieprzem, opisz swoją miłość lub co złego cię spotkało. Podziel się z innymi swoją historią na www.expartner.info

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX