Selena Gomez w "odważnym topie". Ale czy odważny zawsze znaczy sexy? W tym przypadku jesteśmy na NIE

Przezroczysty top i białą krótką spódnicę miała na sobie Selena Gomez na gali Instyle Awards 2015. Impreza była elegancka, strój piosenkarki nieco mniej.
Gomez na imprezie Selena Gomez na imprezie po śmierci przyjaciela. Przezroczysty top i białą krótką spódnicę miała na sobie Selena Gomez na gali Instyle Awards 2015. Piosenkarka przyznała, że nie było jej łatwo wyjść na galę. Przezroczysty top i białą krótką spódnicę miała na sobie Selena Gomez na gali Instyle Awards 2015. Piosenkarka przyznała, że nie było jej łatwo wyjść na galę krótko po śmierci przyjaciela. Jake Bailey był makijażystą i przyjacielem Seleny Gomez. Ponad tydzień temu znaleziono go martwego w domu w Los Angeles - najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Gala Instyle Awards 2015 była pierwszą, na jaką zasmucona Gomez odważyła się wyjść po tym wydarzeniu. "Wyjście tego wieczoru było trudne, ale zrobię wszystko dla @kystyle - ona zasługuje na nagrodę tej nocy. Sprawia, że zawsze czujemy się pięknymi damami" - napisała na Instagramie. Pod wrażeniem stroju Gomez byli redaktorzy serwisu "Daily Mail": "Gwiazda połączyła odważny top z białą mini spódnicą w kształcie dmuchawca (jedno i drugie marki Louis Vuitton), podkreślającą jej zgrabne nogi".

Selena Gomez przyzwyczaiła nas do odważnych, a jednocześnie stylowych ubrań. Niestety, top i spódnica, które wybrała na galę nie należą do jej najlepszych pomysłów. Mamy wrażenie, że top z siatki i spódnica o kroju bombki po prostu nie pasują do Gomez.

Pod wrażeniem stroju Seleny byli za to redaktorzy serwisu "Daily Mail":

Gwiazda połączyła odważny top z białą mini spódnicą w kształcie dmuchawca (jedno i drugie marki Louis Vuitton), podkreślającą jej zgrabne nogi.

To prawda. Top topem, ale te nogi!

<< SELENA GOMEZ, JEJ ODWAŻNY TOP I ZGRABNE NOGI >>

Tym razem, choć Selena Gomez nie pokazała za dużo (poza wspaniałymi nogami), to i tak wyglądała seksownie. A tak wyglądała, kiedy pokazała znacznie więcej. Pod tą kreacją nie miała bielizny:

alex, jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: