Adele śpiewa "Hello". Chwila, skądś już to znamy... Lionel Richie też. Jego "komentarz" NAJLEPSZY!

Połączenie "Hello" Adele i "Hello" Lionela Richie podbiło serca internautów. Samemu zainteresowanemu też się podoba.
Adele śpiewa "Hello". Lionel Richie komentuje Amerykański gwiazdor udowadnia, że ma duże poczucie humoru Najnowszy klip Adele do utworu "Hello" po tygodniu od premiery ma już prawie 150 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Kawałek o tym samym tytule w połowie lat 80. wylansował Lionel Richie. Fakt ten dostrzegli także internauci, a jak powszechnie wiadomo, ich kreatywność nie zna granic. I tak oto powstała kompilacja obu teledysków, która w mig podbiła sieć. Nic dziwnego - w zatrważająco krótkim czasie (11 sekund) potrafi rozbawić do łez. Siłą rzeczy miks dotarł także do samego zainteresowanego. Co on na to? Wrzucił link do klipu na Instagramie. Adele, czy to mnie szukasz? - napisał Richie parafrazując słowa swojego dawnego przeboju. Nie da się ukryć, że Lionel Richie ma niesamowity dystans do siebie i niemałe poczucie humoru.

Najnowszy klip Adele znalazł się w Internecie zaledwie tydzień temu, a na samym YouTube ma już prawie 150 mln wyświetleń. Utwór nosi tytuł "Hello", podobnie jak ten śpiewany w pierwszej połowie lat 80. przez Lionela Richie. To podobieństwo dostrzegli także internauci. A jak powszechnie wiadomo, ich kreatywność nie zna granic. I tak oto powstała kompilacja obu teledysków, która w mig podbiła sieć. Nic dziwnego - w zatrważająco krótkim czasie (11 sekund) potrafi rozbawić do łez.

Siłą rzeczy miks dotarł także do samego zainteresowanego. Co on na to? Wrzucił go na swój instagramowy profil, podobnie jak to zdjęcie:

Adele, czy to mnie szukasz? - napisał Richie parafrazując słowa swojego dawnego przeboju.

AdeleInstagram.com/lionelrichie

Nie da się ukryć, że Lionel Richie ma niesamowity dystans do siebie i niemałe poczucie humoru.

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS