Klaudia Halejcio naszym zdaniem ma świetne nogi. Horodyńska twierdzi inaczej. Nazwała je... Nie za ostro?

Na pokazie mody Łukasza Jemioła Klaudia Halejcio wystąpiła w sukience mini i w wiązanych wokół kostki szpilkach. Czy był to dobry wybór? Zdaniem Joanny Horodyńskiej, nie.

Joanna Horodyńska wespół w zespół z Tomaszem Jacykowem w programie "Gwiazdy na dywaniku" nie szczędzili słów krytyki Klaudii Halejcio. Nie byłoby w tym nic niezwykłego (jakby nie patrzeć, Horodyńska zwykła brutalnie oceniać nawet te gwiazdy, które słyną z dobrego gustu i stylu), gdyby nie to, że młodej aktorce oberwało się nie za nieudaną stylizację, a za wygląd jej nóg.

Ja już nie mogę się śmiać, ludzie mi potem piszą, że jestem wiedźmą, ale te serdelki... O Boże! - kpiła Horodyńska.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA HALEJCIO >>

Zdaniem stylistki problemem numer jeden były niezbyt trafnie dobrane buty.

Te buty w ogóle bardzo ładne są, ale zatrzymały krążenie, zsiniała jej ta noga pod koniec pokazu. Sinica! Z kozakami, z czymś, co by zasłoniło partie tych nóg, byłoby OK. Tak jak buty źle się prezentują, ale są modne, tak ta spódnica absolutnie nie jest. Ja się naprawdę martwię o jej nogi, ona przyszła do domu i w soli je moczyła? - stwierdziła ostro.

Choć zwykle opinie Joanny Horodyńskiej mają uzasadnienie w rzeczywistości i trudno się z nimi nie zgodzić, to jednak tym razem uważamy, że stylistka przekroczyła granice konstruktywnej krytyki.

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (11)
Klaudia Halejcio naszym zdaniem ma świetne nogi. Horodyńska twierdzi inaczej. Nazwała je... Nie za ostro?
Zaloguj się
 • Gość: men

  Oceniono 1 raz 1

  Lepsze takie niż kościste jak Gardiaski. A Horodynska niech swoje pokaże to ocenimy. A w ogóle nogi najlepiej wyglądają jak są szeroko

 • Gość: olka

  Oceniono 1 raz 1

  niestety nóżki jak dwa kołeczki , kolanka grubawe ale to nie jej wina . no a pani Horodynskiej winszuje jadu , co to będzie jak niedługo wejdzie w faze klimakterium ?????? strach się bac !!!!!!!

 • Gość: max

  Oceniono 1 raz 1

  kurwudynska-stara zakompleksiona rura!!! ohydne zlosliwe babsko!!!!!

 • Gość: dada

  Oceniono 1 raz 1

  Horodyńska z Jacykowem myślą, że wszystkie rozumy pozjadali. Wątpliwe czy oni to tacy eksperci - patrząc na ich stroje. A nogi Halejcio są śliczne.

 • Gość: kaska

  Oceniono 1 raz 1

  Nogi ma szczupłe, zgrabne i ładne ale te buty faktycznie zepsuły cały efekt. Noga wygląda w nich nieciekawie zwłaszcza, że wydaje się jakby noszenie tych butów po prostu bolało. Przez to skojarzenie z szynka zapakowaną w sznurek jest nieuniknione.

 • Gość: Ewa

  0

  Halejcio nie ma świetnych nóg ale Horodyńska też, natura nie dla wszystkich łaskawa i trzeba się z tym pogodzić

 • Gość: gość

  0

  zgadzam się ale wolę określenie parówki

 • Gość: wrhjjtqa

  Oceniono 1 raz -1

  zero wcięcia w kostce , nogi jak u topielicy. Wszyscy, ktorzu twierdza , że ma ładne nogi powinni udac się do psychiatry .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX