Jarosław Kuźniar sprawdza się w "DD TVN"? Miszczak: Czasami wydaje mu się jeszcze, że...

Efekty pracy Jarosława Kuźniara ocenił jego przełożony. Choć dziennikarzowi zdarza się "wchodzić w paradę" Annie Kalczyńskiej, to Edward Miszczak jest z niego zadowolony.

Jarosław Kuźniar prowadzącym "Dzień Dobry TVN" jest od początku września tego roku. U boku Anny Kalczyńskiej zastąpił Roberta Kantereita, który z kolei od Kuźniara przejął stery programu "Wstajesz i wiesz", emitowanego na antenie TVN24. Po tych roszadach Kuźniar musiał odnaleźć się w całkowicie nowej rzeczywistości, porzucić informacyjną i newsową formułę, na rzecz - w zdecydowanej większości - "lekkich" tematów, poruszanych w telewizji śniadaniowej. Jak się sprawdza w roli prowadzącego "DD TVN"?

Co prawda czasami wydaje mu się jeszcze, że jest solowym prowadzącym, ale pracy w duecie trzeba się nauczyć, zrozumieć, że czasami koleżanka musi zafunkcjonować. Dlatego też wprowadziłem taką zasadę, że od czasu do czasu, kiedy jest jakaś trudniejsza rozmowa, prowadzą ją pojedynczo, żeby nie wchodzili sobie w paradę. Poza tym, uważam, że wszystko jest w porządku - powiedział w rozmowie z portalem dziennik.pl Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Jarosław Kuźniar nie stroni od dygresji dotyczących tematyki stricte politycznej - nawet w telewizji śniadaniowej nie próbuje ukryć, że to właśnie ta tematyka jest wyjątkowo bliska jego sercu. Przyznał to także jego przełożony.

Kuźniar ma pewien temperament polityczny, a ten główny hejt, który go spotkał, właśnie z tym się wiąże - stwierdził Miszczak.

Dziennikarz stwierdził, że do "DD TVN" przeszedł po to, mieć więcej czasu na rozwój własnego biznesu. Czym zajmuje się "po pracy"?

 

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (15)
Jarosław Kuźniar sprawdza się w "DD TVN"? Miszczak: Czasami wydaje mu się jeszcze, że...
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Król telewizji kanapkowej.

 • Gość: danuta

  Oceniono 1 raz 1

  Jarosław KUŻNIAR TO WSPANIAŁY DZIENNIKARZ Obecne "Wstajesz i wiesz jest nudne i nie ciekawie prowadzone. Ordynarne komentarze to tylko zawiść

 • Gość: tess

  Oceniono 1 raz 1

  Obawiam sie, że jak Kuźniara nie przywrócą do tvn24, to on pożegna tą stację. Może o to chodzi? Szkoda chłopaka, bo zostaną dziennikarze bez ikry. Kto wie może Kaczyński nie będzie miał już czego likwidować?

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  ado mango to by pasował ten cienias?????

 • do_podziwu

  Oceniono 7 razy 1

  Jarosław Kuźniar sprawdza się w "DD TVN" - kazdy JAREK sie sprawdza ,taki mamy obecnie "trend" -:)))).

 • Gość: kaj

  0

  rozmowa o cellulicie kobiet to jest to o czym marzył Pan Redaktor ale żenada

 • Gość: HARNAS

  Oceniono 2 razy 0

  GLUPI TEN KUZNIAR T ZWYKLY BVURAK

 • Gość: sim

  Oceniono 1 raz -1

  Czym naraziła się Anna Kalczyńska, że przydzielili jej takiego buraka?

 • Gość: aneta

  Oceniono 5 razy -1

  kuźniar jest zwykłym burakiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX