Daria Widawska urodziła! To jej drugie dziecko

Daria Widawska urodziła swoje drugie dziecko. "Mama i synek czują się dobrze".
Daria Widawska urodziła! To jej drugie dziecko Dobra wiadomość dla fanów Darii Widawskiej. Jak podał Party.pl, aktorka wraz z mężem Michałem Jarosińskim powitali na świecie swoje drugie dziecko. To syn. Mamy radosną wiadomość dla fanów Darii Widawskiej. Jak podał Party.pl, aktorka wraz z mężem Michałem Jarosińskim powitali na świecie swoje drugie dziecko. To syn. "Mama i synek czują się dobrze i już są w domu. Na razie jeszcze rodzice nie wybrali imienia. Mają parę opcji i zastanawiają się, które imię pasuje do maluszka" - mówi serwisowi koleżanka aktorki. Daria Widawska, mama 7-letniego Iwa, do końca roku pozostanie na urlopie macierzyńskim, czytamy dalej. Co potem? Ponoć ma już w planach kolejny projekt, jednak na szczegóły przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Póki co składamy aktorce i całej jej rodzinie serdeczne gratulacje!

Mamy radosną wiadomość dla fanów Darii Widawskiej. Jak podał Party.pl, aktorka wraz z mężem Michałem Jarosińskim powitali na świecie swoje drugie dziecko. To syn.

Mama i synek czują się dobrze i już są w domu. Na razie jeszcze rodzice nie wybrali imienia. Mają parę opcji i zastanawiają się, które imię pasuje do maluszka - mówi serwisowi koleżanka aktorki.

Daria Widawska, mama 7-letniego Iwa, do końca roku pozostanie na urlopie macierzyńskim, czytamy dalej. Co potem? Ponoć ma już w planach kolejny projekt, jednak na szczegóły przyjdzie jeszcze trochę poczekać. Póki co składamy aktorce i całej jej rodzinie serdeczne gratulacje!

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS