Serena Williams JEST W CIĄŻY?! Ojcem ma być znany raper. To mogą być plotki, ale nowe zdjęcia zastanawiają

Serena Williams jest w 12. tygodniu ciąży z Drakiem - takie informacje pojawiły się w poniedziałek na stronie "The Tennis Times". Choć żadna ze stron niczego nie potwierdza, jest kilka wskazówek sugerujących, że to może być prawda.

Serena Wiliams od kilku miesięcy spotyka się ze słynnym raperem i byłym chłopakiem Rihanny, Drakiem. Sensacyjną wiadomość o tym, ze para spodziewa się dziecka podał portal "The Tennis Times". Tenisistka i muzyk sprawy nie komentują, ale strona powołuje się na ich znajomych, według których jest to pewna informacja.

Wiedziałem, że sprawy są poważne, kiedy powiedział mi, że "Hotline Bling" jest dla Sereny i ma to ustawione na sygnał, kiedy do niego dzwoni. Powiedział, że na okładce nowej płyty będzie zdjęcie z sonogramu, by wszyscy dowiedzieli się, że jest ojcem. Wszyscy się strasznie cieszymy jego szczęście - powiedział znajomy rapera.
Serena jest w ciąży z Drake'iem - miała stwierdzić przyjaciółka tenisistki.

Tymczasem Serena Williams pojawiła się w niedzielę w jednym z klubów w Hollywood. Miała na sobie obcisłą białą sukienkę, spod której, faktycznie, bardzo delikatnie odznaczał się brzuch.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Oczywiście nie można tego uznać za ostateczny dowód. Z gratulacjami wstrzymamy się do oficjalnego komentarza pary. Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS