Łukasz Kadziewicz PIERWSZY RAZ o rzekomym romansie z Agnieszką Kaczorowską. Mocne słowa. "To, co się wydarzyło jest..."

Informacje o uczuciu, które miało połączyć tancerkę i siatkarza krążą w tabloidach od tygodni. Pierwsza do sprawy odniosła się Kaczorowska. Teraz plotki dementuje Kadziewicz. Nie przebierając w słowach.
Kadziewicz o rzekomym romansie z Kaczorowską Siatkarz nie przebiera w słowach Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz są parą nie tylko na parkiecie, ale też w życiu - tak twierdzą kolorowe magazyny. Problem w tym, że siatkarz jest zajęty. Jego żona Barbara, według doniesień prasy, miała się już nawet wyprowadzić z domu. Do plotek zdążyła się już odnieść Agnieszka Kaczorowska, która stwierdziła, że "ludzie szukają sensacji tam, gdzie jej nie ma". Kadziewicz do tej pory nie komentował plotek. Jednak teraz odniósł się do sprawy na łamach "Super Expressu". To, co się wydarzyło, jest żenujące. Życzylibyśmy sobie, aby pisano, że słabo tańczę albo jestem grubiańskim chamem. Ale teksty, w których pisze się kłamstwa na mój temat, są bolesne. Mam żonę, dziecko, rodziców. Mam też wspólników, którzy zainwestowali pieniądze w pewien projekt. To godzi w mój i w ich wizerunek - powiedział siatkarz.

Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz są parą nie tylko na parkiecie, ale też w życiu - tak twierdzą kolorowe magazyny. Problem w tym, że siatkarz jest zajęty. Jego żona Barbara, według doniesień prasy, miała się już nawet wyprowadzić z domu. Do plotek zdążyła się już odnieść Agnieszka Kaczorowska, która stwierdziła, że "ludzie szukają sensacji tam, gdzie jej nie ma". Kadziewicz do tej pory sprawy nie komentował. Do teraz. Jego ostre dementi pojawiło się w "Super Expressie".

To, co się wydarzyło, jest żenujące. Życzylibyśmy sobie, aby pisano, że słabo tańczę albo jestem grubiańskim chamem. Ale teksty, w których pisze się kłamstwa na mój temat, są bolesne. Mam żonę, dziecko, rodziców. Mam też wspólników, którzy zainwestowali pieniądze w pewien projekt. To godzi w mój i w ich wizerunek - powiedział.

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Łukasz Kadziewicz PIERWSZY RAZ o rzekomym romansie z Agnieszką Kaczorowską. Mocne słowa. "To, co się wydarzyło jest..."
Zaloguj się
 • Gość: Goździkowa

  Oceniono 1 raz 1

  Podobnież w lidlu ma być promocja skarpet

 • browaryr

  Oceniono 1 raz 1

  łupią sie tam aż miło..haaa

 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  W tym tańcu z wizdami to każdy z każdym podobno się .............. . Powinni się wszyscy przebadać na rzeżączkę, AIDS, HIV i brak mózgu przy okazji.

 • Gość: kika

  0

  To, co się zdarzyło. Nigdy się nie wydarzyło. Tylko Nam przyśniło. Że miło się seksiło. Lalala.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  A z kim ona nie próbowała romansować? Taki typ kolekcjonerki. A przynajmniej tak to wygląda.

 • Gość: mniamacz pań

  Oceniono 1 raz -1

  Łukasz. Kilka jeszcze lat i twoje możliwości padną jak kawka. Masz pod ręką fajną lalę? Korzystaj z okazji ile się da. Żona to przełknie, a jak już nie będziesz mógł, to wrócisz i w domu się zawsze przyda para rąk do roboty. Zresztą każda ślicznotka powinna siebie udzielać wielu panom. Po to ją natura wyposażyła w urodę, żeby służyła wszystkim chętnym.

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 1 raz -1

  ...wlazleś w szołbiznesowe gnojowisko, i masz pretensje? Nie wymagamy wiele od skaczacych małpek,ale taki poziom prymitywizmu to prawdziwe zaskoczenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX