Sandra Bullock do zdjęć pozowała z Clooneyem i Thorntonem. Z imprezy wyszła jednak z NIM. I to za rękę!

Nowy partner Sandry Bullock wywołał niemałą sensację w amerykańskich mediach. Nie ma co się dziwić - to prawdziwy przystojniak! Model stara się trzymać z dala od blasku fleszy. Paparazzi "przyłapali" aktorkę, kiedy wchodziła z nim do windy po imprezie.

Sandra Bullock pojawiła się w poniedziałek na premierze nowego filmu z jej udziałem "Our Brand In Crisis" w Los Angeles. Na czerwonym dywanie pozowała ze swoim przyjacielem Georgem Clooneyem i odtwórcą głównej roli męskiej, Billym Bobem Thortonem. Na premierze obecny był również jej nowy chłopak, ale Sandra nie zdecydowała się na tak publiczny "coming out". Bryan Randall dołączył do niej później - na nagraniu wideo widać, jak idąc za ręką wchodzą razem do windy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Sandra Bullock w 2010 roku rozwiodła się z Jessie Jamesem po tym jak na jaw wyszły jego liczne zdrady. W 2013 roku przyznała w jednym z wywiadów, że bardzo długo zajęło jej dojście do siebie i nie była wówczas pewna, czy kiedykolwiek uda się jej znów być szczęśliwą. Od tego czasu łączono ją z wieloma mężczyznami, ale wszystko kończyło się na poziomie medialnych spekulacji. Pod koniec sierpnia "US Weekly" ujawnił, że aktorka od kilku miesięcy spotyka się z modelem i fotografem, 49-letnim Bryanem Randallem.

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS