Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN. Tym razem dostała główną rolę

TVN rozpoczyna realizację nowego serialu obyczajowego "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Na antenę trafi wiosną 2016 roku.

"Druga szansa" to serial pokazujący cienie i blaski show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę. W dniu 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko...

Kto poda jej pomocną dłoń, kiedy znajdzie się na dnie? Kto okaże się prawdziwym przyjacielem, kiedy zgasną błyski fleszy? W serialu zobaczymy plejadę gwiazd. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski i Bartłomiej Świderski.

"Druga szansa" będzie pierwszym serialem, który dla TVN wyprodukuje ATM Grupa. Producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, która ma na swoim koncie m.in. takie serialowe hity jak "Niania" czy "Kasia i Tomek". Za serial w stacji TVN będzie odpowiadała Adrianna Przetacka wcześniej producentka programu "Ugotowani". Producentem nadzorującym z ramienia TVN będzie Marta Grela-Gorostiza, która odpowiadała  m.in. za serial "Przepis na życie" oraz za najnowszą produkcję kinową stacji "Listy do M.2". Reżyserem serialu "Druga szansa" będzie Michał Gazda. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się 3 listopada br. Serial trafi na antenę telewizji TVN w marcu przyszłego roku.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS