Księżna Kate na premierze "Spectre". BEZ STANIKA! Jej najodważniejsza kreacja ever

Księżna Kate była bez wątpienia największą gwiazdą premiery "Spectre", nowego filmu o losach Jamesa Bonda.
Odważna kreacja księżnej Księżna Kate na premierze "Spectre". Bez stanika! Księżna Kate była bez wątpienia największą gwiazdą premiery "Spectre" - nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Księżna zaskoczyła brakiem stanika. Księżna Kate była bez wątpienia największą gwiazdą premiery "Spectre" - nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Każde publiczne wystąpienie księżnej Kate to uczta dla oczu. Jednak prawdziwym rarytasem są zdecydowanie jej wieczorne wyjścia. To było do przewidzenia, że żona księcia Williama olśni wszystkich na premierze "Spectre" - najnowszego filmu o Bondzie. Księżna Kate na czerwonym dywanie wystąpiła w kreacji swojej ulubionej projektantki - Jenny Packham - jednak tym razem jej projekt był śmielszy niż poprzednie. Pod błękitną suknią żona księcia Williama nie miała stanika. Dekolt ukryty był co prawda pod fałdami cienkiego materiału, ale za to plecy zalotnie prześwitywały. "Księżna Kate olśniła wszystkich w bladoniebieskiej sukni bez stanika. Diamenty stanowiły wspaniałą oprawę stylizacji" - relacjonował Dailymail.co.uk. To bez wątpienia najśmielsza i najciekawsza stylizacja księżnej. Nigdy wcześniej nie pozwoliła sobie bowiem na kreację bez stanika. To bardzo ryzykowne posunięcie, zwłaszcza, gdy trzeba przejść choć kilka metrów na zewnątrz. Była o włos od wpadki, ale udało się. Kilka dni wcześniej królowa podejmowała prezydenta Chin, Xi Jinping wraz z żoną. Wówczas to także Księżna Kate skradła uwagę. Choć suknia była znacznie mniej ekstrawagancka to i tak powalała w niej na kolana.

Każde publiczne wystąpienie księżnej Kate to uczta dla oczu. Jednak prawdziwym rarytasem są zdecydowanie jej wieczorne wyjścia. To było do przewidzenia, że żona księcia Williama olśni wszystkich na premierze "Spectre" - najnowszego filmu o Bondzie. Jednak tym razem przeszła najśmielsze oczekiwania.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KSIĘŻNEJ KATE >>

 

Księżna Kate na czerwonym dywanie wystąpiła w kreacji swojej ulubionej projektantki - Jenny Packham - jednak tym razem jej projekt był śmielszy niż poprzednie. Pod błękitną suknią żona księcia Williama nie miała stanika. Dekolt ukryty był co prawda pod fałdami cienkiego materiału, ale za to plecy zalotnie prześwitywały.

Księżna Kate olśniła wszystkich w bladoniebieskiej sukni bez stanika. Diamenty stanowiły wspaniałą oprawę stylizacji - relacjonował Dailymail.co.uk.

To bez wątpienia najśmielsza i najciekawsza stylizacja księżnej. Nigdy wcześniej nie pozwoliła sobie bowiem na kreację bez stanika.To bardzo ryzykowne posunięcie, zwłaszcza, gdy trzeba przejść choć kilka metrów na zewnątrz. Była o włos od wpadki, ale udało się.

Kilka dni wcześniej królowa podejmowała prezydenta Chin, Xi Jinping wraz z żoną. Wówczas to także Księżna Kate skradła uwagę. Choć suknia była znacznie mniej ekstrawagancka to i tak powalała w niej na kolana:

 

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS