Doda w wannie pełnej mleka. Nie była tam sama! Zdradził ją pewien szczegół

Doda pokazała na Facebooku, jaki ma sposób na relaks w niedzielnie popołudnie. Kąpiel w wannie pełnej mleka z... ukochanym?
Doda w wannie pełnej mleka Nie była tam sama! Zdradził ją pewien szczegół Na swoim facebookowym profilu Doda pochwaliła się zdjęciami z wizyty w spa, podczas której zażywała upiększających kąpieli. Fotografie przedstawiają wokalistkę w kusym szlafroczku, pozującą tuż obok wanny wypełnionej mlekiem. A dokładnie kozim mlekiem, o czym dowiedzieliśmy się z komentarza, który Doda zamieściła w odpowiedzi na pytanie fanki. "Niedzielny dzień... No nie wysiedzę w miejscu! W gorącym mleku kąpana" - czytamy pod zdjęciami Facebooku. Post wzbudził zachwyt fanów Dody. "Czy ty nie masz za dobrze?", "Nie daj się i właź do tej wanny", "Ale masz fajnie" - pisali fani. Byli też tacy, którzy zwrócili uwagę na coś jeszcze... "W trzech kapciach łazisz?" - napisał jeden z internautów. Wygląda na to, że Doda w wannie nie była sama. Po pierwsze, ktoś musiał zrobić jej zdjęcia. Po drugie - dodatkowa para kapci to chyba ostateczny dowód. Romantyczny wyjazd do SPA z ukochanym? Też chętnie spędziłybyśmy niedzielę w ten sposób.

Na swoim facebookowym profilu Doda pochwaliła się zdjęciami z wizyty w spa, podczas której zażywała upiększających kąpieli. Fotografie przedstawiają wokalistkę w kusym szlafroczku, pozująca w seksownych pozach, tuż obok wanny wypełnionej mlekiem. A dokładnie kozim mlekiem, o czym dowiedzieliśmy się z komentarza, który Doda zamieściła w odpowiedzi na pytanie fanki.

Niedzielny dzień... No nie wysiedzę w miejscu! W gorącym mleku kąpana - głosi podpis pod zdjęciami na Facebooku.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Post wzbudził zachwyt fanów Dody.

Czy ty nie masz za dobrze?
Nie daj się i właź do tej wanny!
Fajnie - pisali.

Byli też tacy, którzy zwrócili uwagę na coś jeszcze...

W trzech kapciach łazisz? - napisał jeden z internautów.

Wygląda na to, że Doda w wannie nie była sama. Po pierwsze, ktoś musiał zrobić jej zdjęcia. Po drugie - dodatkowa para kapci to chyba ostateczny dowód. Romantyczny wyjazd do SPA z ukochanym? Też chętnie spędziłybyśmy niedzielę w ten sposób :)

Piosenkarka ma też inne sposoby na urodę. Zobaczcie, jakie.

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS