"Na Wspólnej". Basia zostanie ZGWAŁCONA?! Dramatyczne chwile

Basia z "Na Wspólnej" będzie musiała zmierzyć się dramatycznymi wydarzeniami. Zobacz, co przyniesie kolejny tydzień serialu. Emisja od poniedziałku do czwartku (2 listopada - 5 listopada), godzina 20.10 w TVN.

ODCINEK  2164

Kinga (Ilona Wrońska) przychodzi rano do domu Iwa - chce pogodzić się z kochankiem. Kmiecik jest dziwnie zdenerwowany. Okazuje się, że spędził noc ze swoją byłą dziewczyną! Półnaga kobieta drwiąco spogląda na Brzozowską. Kinga jest w szoku. Daje Kmiecikowi w twarz!  Włodek dokonuje otwarcia osiedlowego placu zabaw. Jako radny zbiera gratulacje od wdzięcznych mieszkańców. Niestety, to koniec przyjemności - Zięba odmawia jałmużny napotkanej Cygance. Ta rzuca na niego klątwę!  Smolny uspokaja zdenerwowanego Adriana - jego książka na pewno spodoba się Zarządowi. Rzeczywiście, prezentacja Baliszewskiego robi pozytywne wrażenie. Ale do dyskusji włącza się Smolny - zarzuca Adrianowi plagiat i kłamstwa!

ODCINEK  2165

Smolny nie rozumie, dlaczego Basia (Grażyna Wolszczak) jest wściekła o jego atak na Adriana. Brzozowska, na przekór mężowi, umawia się z coachem - zamierza nadal z nim współpracować. Przeprasza go także za zachowanie Krzysztofa. Baliszewski zaprasza ją do swojego domu. Po kilku lampkach czerwonego wina Adrian próbuje zgwałcić Brzozowską!  Zięba cały czas myśli o klątwie Cyganki. Według niego zły czar działa - łapie gumę, a bar trzeba zamknąć, bo ktoś zniszczył bezpieczniki. Włodek wyrzuca sobie, że mógł dać parę złotych za wróżbę.   Igor zamierza dzisiaj pokazać Elżbiecie mieszkanie, które dla nich znalazł. Podekscytowany, przyjeżdża po ukochaną i zastaje ją zajętą aranżowaniem domu Jakuba.  Elżbieta tłumaczy, że musi pomóc choremu mężowi. Igor nie wierzy w to, co słyszy

ODCINEK  2166

Basia roztrzęsiona wraca do domu. Zamyka się w łazience i nie chce z nikim rozmawiać. Smolny jest przekonany, że żona jest wciąż obrażona na niego. Brzozowska jest w bardzo złym stanie psychicznym. Na dodatek dzwoni do niej Adrian, który ostrzega ją, aby z nikim nie rozmawiała o tym, co zdarzyło się wczoraj u niego! Basia wyznaje jednak Smolnemu prawdę   Sandra martwi się, że Michel w ogóle nie interesuje się przygotowaniami do ich ślubu kościelnego. Dziewczyna obawia się, że Gawriłow się rozmyślił. Tymczasem Eliza dowiaduje się, że do jej firmy znowu przyjeżdżają Finowie z Zarządu. Jest przerażona, bo wciąż nie zna fińskiego.  Żaneta przemyślała prośbę Anny i daje Wojtkowi wolną rękę w sprawie decyzji. Mężczyzna jest w szoku!  Przyznaje jednak żonie, że nie może przestać myśleć o dziecku i wyznaje, że powinni postarać się o własne!

ODCINEK  2167

Krzysztof namawia Basię, aby zgłosiła sprawę na policję. Brzozowska nie chce jednak o tym słyszeć. Smolny nie zamierza jednak odpuścić. Namierza Baliszewskiego i przychodzi na jego wykład. Po męsku rozprawia się także z mężczyzną, który próbował zgwałcić jego żonę!  Eliza wie, że nie da rady być tłumaczem fińskich dyrektorów. Przyznaje się szefowi do kłamstwa. Ten jest na nią wściekły, ale -  postawiony pod ścianą - każe jej zająć się gośćmi z Finlandii. Eliza ich oczarowuje.  Zadowolony szef odwozi ją do domu i całuje na pożegnanie. Widzi to Jarek   Do Kamila i Zuzy przychodzi pracownica Opieki Społecznej.  Zarzuca im, że zbyt późne powiadomienie o śmierci mamy Tosi. Kobieta  pyta Hofferów, czy chcą sprawować opiekę nad osieroconym dzieckiem, do czasu ustaleń sądu.

Nowe odcinki "Na Wspólnej" Emisja od poniedziałku do czwartku o 20.10 w TVN.

ZOBACZ STRESZCZENIA INNYCH ODCINKÓW SERIALU  "NA WSPÓLNEJ"

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: