Daniel Craig w "najgorszym wywiadzie ever". TA reakcja. Aż nam zrobiło się żal dziennikarki

Daniel Craig rozmawiał z dziennikarką ITV. Jej entuzjastyczne i żartobliwe pytania o dzióbek spotkały się z chłodną reakacją gwiazdora.

Ponoć nie ma głupich pytań, a są jedynie głupie odpowiedzi. W tym przypadku, przyznajmy szczerze, pytanie było nieco głupie albo inaczej: po prostu infantylne.

Sarah Powell z ITV rozmawiając z Danielem Craigiem przy okazji press junketu filmu "Spectre", dopytywała się go, czy wie co to jest "dzióbek", czy kiedykolwiek robił "dzióbek" do zdjęcia i wreszcie czy mógłby spróbować go zrobić. Aktor konsekwentnie starał się uniknąć tematu, aż w końcu zgasił ją lodowatym:

Chciałbym, abyś przeszła do kolejnego pytania.

Aj, aż nam się zrobiło żal dziennikarki. Odpowiedź Craiga była grzeczna i elegancka, ale przy tym tak chłodna i kontrastująca z radosnym entuzjazmem pytającej, że chyba nie będzie tej rozmowy wspominać dobrze. On zresztą raczej też. Wywiad już został okrzyknięty "najgorszym ever".

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Daniel Craig w "najgorszym wywiadzie ever". TA reakcja. Aż nam zrobiło się żal dziennikarki
Zaloguj się
 • Gość: herhor

  Oceniono 2 razy 2

  Rzeczywiście straszne ever - prośba o następne pytanie! - plotek się po tym nie podniesie. Przecież p. Craig okazał się gentelmanem bo nieelegancko byłoby po swoim dziubku nie poprosić o to samo dziennikarki.
  Gdyby mnie napastowały takie zębiska to przed pierwszym pytaniem dałbym nogę. No ale ja Bondem nie jestem.

 • Gość: Sraczka

  0

  Ale nowość - aktor udzielał wywiadu. Aż mnie na kolana powaliło...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX