Rafał Maserak żegna się z "Tańcem z Gwiazdami": Decyzja była trudna, wiele razem przeszliśmy. Fani protestują

Rafał Maserak potwierdził, że nie zobaczymy go w następnym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Powodem jest kontuzja towarzyszącej mu na parkiecie Anny Cieślak.
Maserak żegna się z "Tańcem z gwiazdami" Fani tancerza protestują Rafał Maserak potwierdził, że nie zobaczymy go w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami". Powodem jest kontuzja towarzyszącej mu na parkiecie Anny Cieślak. Do finału "Tańca z gwiazdami" coraz bliżej, a na parkiecie zostali już sami najlepsi. Niestety, intensywne treningi dają się we znaki co poniektórym uczestnikom - z powodu poważnej kontuzji z dalszego udziału w show zrezygnowała Anna Cieślak. To oznacza, że na parkiecie nie zobaczymy też jej partnera, Rafała Maseraka. Tancerz poinformował o tym za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku: "Chciałbym potwierdzić, że z powodu kontuzji, jakiej doznała Ania, musimy zrezygnować z programu. Nie ma tego złego, bo na nasze miejsce wracają Ewelina i mój przyjaciel Tomek, za których również trzymam kciuki". Maserak wspomniał, że decyzja o odejściu z show Polsatu była bardzo trudna. "Dużo przeszliśmy razem, pokonywaliśmy słabości, wykonaliśmy bardzo ciężką pracę, ale na tym etapie kończymy przygodę w TZG" - napisał. Fani tancerza są niepocieszeni. Pod jego postem pisali: "Już nie ma po co oglądać jutrzejszego odcinka bez was. Oglądałam TZG, bo wy tam występowaliście. Byliście najlepsi". "Szkoda. Ania miała szansę na wygraną". "Nie wiem, jak to teraz bez was będzie. Nie mogę się otrząsnąć przez tę sytuację". Nie da się ukryć, że Cieślak i Maserak przez "Taniec z gwiazdami" szli jak burza. Aktorka w szybkim tempie robiła postępy (podobnie jak uczestniczki show, które Rafał Maserak trenował w poprzednich edycjach). O tym, że w kolejnych odcinkach programu zastąpią ich Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, dowiedzieliśmy się wczoraj, czyli 22 października. We wtorek podczas treningu Anna Cieślak uległa poważnej kontuzji stopy, która uniemożliwia jej dalszy udział w programie. Zgodnie z formatem, jednogłośną decyzją jury i producentów show, do programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" powraca para, która odpadła w ostatnim odcinku - tj. Ewelina Lisowska i Tomasz Barański - napisali w oficjalnym komunikacie producenci show.

Do finału "Tańca z Gwiazdami" coraz bliżej, a na parkiecie zostali już sami najlepsi. Niestety, intensywne treningi dają się we znaki co poniektórym uczestnikom - z powodu poważnej kontuzji z dalszego udziału w show zrezygnowała Anna Cieślak. To oznacza, że na parkiecie nie zobaczymy też jej partnera, Rafała Maseraka. Tancerz poinformował o tym za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku:

Chciałbym potwierdzić, że z powodu kontuzji, jakiej doznała Ania, musimy zrezygnować z programu. Nie ma tego złego, bo na nasze miejsce wracają Ewelina i mój przyjaciel Tomek, za których również trzymam kciuki.

Maserak wspomniał, że decyzja o odejściu z show Polsatu była bardzo trudna.

Dużo przeszliśmy razem, pokonywaliśmy słabości, wykonaliśmy bardzo ciężką pracę, ale na tym etapie kończymy przygodę w TZG - napisał.

Post - Rafał Maserak Facebook.com/rafalmaserak

Fani tancerza są niepocieszeni. Pod jego postem pisali:

Już nie ma po co oglądać jutrzejszego odcinka bez was. Oglądałam TZG, bo wy tam występowaliście. Byliście najlepsi.
Szkoda. Ania miała szansę na wygraną.
Nie wiem, jak to teraz bez was będzie. Nie mogę się otrząsnąć przez tę sytuację.

Nie da się ukryć, że Cieślak i Maserak przez "Taniec z Gwiazdami" szli jak burza. Aktorka w szybkim tempie robiła postępy (podobnie jak uczestniczki show, które Rafał Maserak trenował w poprzednich edycjach). O tym, że w kolejnych odcinkach programu zastąpią ich Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, dowiedzieliśmy się wczoraj, czyli 22 października.

We wtorek podczas treningu Anna Cieślak uległa poważnej kontuzji stopy, która uniemożliwia jej dalszy udział w programie. Zgodnie z formatem, jednogłośną decyzją jury i producentów show, do programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powraca para, która odpadła w ostatnim odcinku - tj. Ewelina Lisowska i Tomasz Barański - napisali w oficjalnym komunikacie producenci show.

Anna Cieślak i Rafał Maserak Facebook.com/rafalmaserak

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (9)
Rafał Maserak żegna się z "Tańcem z Gwiazdami": Decyzja była trudna, wiele razem przeszliśmy. Fani protestują
Zaloguj się
 • Gość: t87l

  Oceniono 2 razy 2

  Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....................... moje życie straciło cały sens......................

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 1 raz 1

  Nawet nie próbuję sobie wyobrazić co mają w głowach ludzie aż tak przeżywający ten program. Może jeszcze niech ci fani złożą się na rehabolitację dla tej całej Cieślak *Sarkazm*. Naprawdę dla niektórych tragedią jest, że ktoś w tym programie miał kontuzję?

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  No to teraz na pewno wygra Marysia ze Zduńskich!!! O Boże!!!

 • Gość: Romano

  Oceniono 2 razy 0

  no to jedż tam , gdzie narozrabiałeś po chamsku , czyli swoim stylu i posprzątaj jak ci sąd nakazał - prymitywny cielebryto !

 • Gość: gośka

  Oceniono 3 razy -1

  i bardzo dobrze już nie można było patrzeć na te jej miny jakie robiła podczas tańca

 • Gość: Gabi

  Oceniono 4 razy -2

  Jeżeli przywraca się wyjątkową Ewelinę,bo ona musi wygrać, to można Rafałowi dodać partnerkę z poprzednich odcinków, bo bardzo daleko zaszedł i to naprawdę krzywdzące że tak świetny tancerz nie może uczestniczyć w dalszym konkursie ! Jak są f o r y dla jednego osoby to powinny być f o r y dla drugiej osoby. A nie naciąganie ludzi na SMSY !!

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy -3

  Przecież oni i tak byli w ostatnim odcinku na wylocie więc Maserak tak przykręcił,że anna doznała kontuzji. I po co przecież w ostatnim odcinku wypadli według jurorów b. Dobrze tylko widzom się nie spodobało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX