Joanna Przetakiewicz zaszalała. Ale po co?! Welurowy kombinezon, a do tego... Lepiej NIE PATRZCIE na dekolt

Joanna Przetakiewicz nie ma w zwyczaju popełniać błędów, wybierając kreację. Ale cóż, jak pokazują te zdjęcia, nie ma ludzi nieomylnych.
Przetakiewicz zaszalała Joanna Przetakiewicz zaszalała. Ale po co?! Joanna Przetakiewicz nie ma w zwyczaju popełniać błędów, wybierając kreację. Ale cóż, jak pokazują te zdjęcia, nie ma ludzi nieomylnych. Joanna Przetakiewicz nie ma w zwyczaju popełniać błędów, wybierając kreację. Ale cóż, jak pokazują te zdjęcia, nie ma ludzi nieomylnych. Ten widok podziała na Was lepiej niż filiżanka mocnej kawy. Oto bowiem Joanna Przetakiewicz, do tej pory bezbłędna jeśli chodzi o wyczucie stylu i elegancji, na imprezie Elle Style Awards pojawia się w TYM. Z trudnością przychodzi nam wskazanie elementu, który nie podoba nam się najbardziej. Długość - tak fatalnie skracająca nogi, fason - tak katastrofalnie burzący proporcje, a może koń na piersiach - który po prostu jakoś nam się średnio komponuje z materiałem kreacji? Co podkusiło Joannę Przetakiewicz, aby to włożyć? Nie wiemy, ale mamy nadzieję, że więcej nie tych podszeptów projektantka nie będzie słuchać i wróci do klasycznego stylu, który po prostu uwielbiamy.

Ten widok podziała na Was lepiej niż filiżanka mocnej kawy. Oto bowiem Joanna Przetakiewicz, do tej pory bezbłędna jeśli chodzi o wyczucie stylu i elegancji, na imprezie Elle Style Awards pojawia się w TYM.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PRZETAKIEWICZ >>

Z trudnością przychodzi nam wskazanie elementu, który nie podoba nam się najbardziej. Długość - tak fatalnie skracająca nogi, fason - tak katastrofalnie burzący proporcje, a może koń na piersiach - który po prostu jakoś nam się średnio komponuje z materiałem kreacji?

Co podkusiło Joannę Przetakiewicz, aby to włożyć? Nie wiemy, ale mamy nadzieję, że więcej nie tych podszeptów projektantka nie będzie słuchać i wróci do klasycznego stylu, który po prostu uwielbiamy. Czyż w takim wydaniu nie wygląda lepiej? Sami spójrzcie:

 

karo

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Podoba Ci si kreacja Joanny Przetakiewicz?
Więcej o:
Komentarze (19)
Joanna Przetakiewicz zaszalała. Ale po co?! Welurowy kombinezon, a do tego... Lepiej NIE PATRZCIE na dekolt
Zaloguj się
 • ML Ja

  Oceniono 3 razy 3

  No lepiej rzeczywiście nie patrzeć tylko spuścić zasłonę miłosierdzia na taki poziom obciachu.

 • fanizymiko

  Oceniono 2 razy 2

  kuriozum się jest a nie bywa....

 • Gość: mer-llink

  Oceniono 1 raz 1

  A kto to?

 • Gość: sonia

  0

  Przetakiewicz na maxa zafiksowała się na te kombinezony a prawda jest niestety brutalna: PANI JOANNO KOMBINEZONY TO NIE DLA PANI !!! Do noszenia kombinezonów jest pani za niska i jest typową "chłopczycą" czyli kobietą bez talii z płaską dooopą, cycków też pani nie ma tylko silikony.. Kombinezony ładnie leżą tylko na szczupłych kobietach pod warunkiem, że są wysokie i mają długie nogi oraz mają bardzo kobiece kształty czyli muszą mieć biodra, talię i duże cycki. A pani tego wszystkiego jest brak. Sugeruję więcej nie ubierać kombinezonów bo robi pani sobie wielką krzywdę !!!

 • Gość: facet

  0

  plastikowy pasztet
  ps. a na pytanie kto to, odpowiem: nie wiem-jakas celebrytka

 • Gość: wera

  0

  szczególnie pięknie wygląda okrągły odcisk na małym palcu nogi. I po co było zakładać odkryte buty? Odcisk bolał? - na odciski są skuteczne plastry

 • Gość: ania

  0

  Od tych inspiracji Joannie Przetakiewicz zupełnie już popierdzieliło się w głowie. Do tej pory zamiast mózgu był PRZETAK a teraz jest już tylko PUSTY ŁEB !!!
  No cóż.., kobita dwoi się i troi, żeby kolekcje się sprzedawały ale było chyba tylko dobrze jak kopiowała (czytaj kradła) pomysły innych zagranicznych projektantów. Ten kombinezon który ma na sobie jest tylko i wyłącznie jej pomysłu, czyli nie jest to plagiat. Oceńcie więc sami czy projektując takie badziewie Joanna Przetakiewicz ma szanse na to, żeby utrzymać firmę, która od początku była dokapitalizowywana (sponsorowana) przez dr Jana Kulczyka ??? Sponsora już nie ma bo wącha kwiatki, kolejnego frajera z dużą gotówką nie widać a Joanna Przetakiewicz przestaje kopiować tylko sama tworzy prawdziwe dzieła sztuki he he he he he..
  W tym kombinezonie wygląda jak klacz Piłsudzkiego he he he he ...
  Zresztą ta kobieta wygląda tak naprawdę tzn. jest niska i filigranowa. Żeby sobie dodać od kilku do kilkunastu cm wzrostu zakłada szpile na bardzo wysokich obcasach a do tego spodnie z nogawkami dłuższymi o kilkanaście cm od obcasów w następstwie czego jej kacze i krótkie nóżki optycznie zyskują długość o jakieś 30-50 cm :) Coś w stylu klowna z cyrku na szczudłach. W tym kombinezionie na fotce własnego projektu Przetakiewicz wygląda tak jak prezentuje się w rzeczywistości czyli bylejak jak na samozwańczą ikonę stylu przystało he hehe he

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX