Za kurtką jest Brad Pitt. Czemu go ukrywają? Bo jest SIWY. O dziwo, nie wygląda źle

Brad Pitt całkiem siwy? Spokojnie, póki co to na razie jedynie filmowa charakteryzacja.

Brad Pitt właśnie kręci swój nowy film, komedię pod tytułem "War Machine" (premiera planowana jest na 2016). Do roli potrzebna była specjalna metamorfoza. Aktor przefarbowano włosy na stalowosiwy kolor. Inspirację stanowił Stanley McChrystal, weteran wojny w Afganistanie. Z obecności paparazzo wokół planu zdjęciowego nie była zadowolona produkcja. Jak tylko zobaczono nieproszonego gościa, ktoś z obsługi planu z braku innych instrumentów, zaczął osłaniać Pitta kurtką.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Mówi się, że siwe włosy potrafią człowieka jedynie postarzyć. W przypadku Brada Pitta ta zasada najwyraźniej nie działa. Zdjęcia, co prawda, zrobiono ze znaczniej odległości, co wpływa na ich odbiór, jednak de facto aktor w takim kolorze wygląda całkiem nieźle!

Dla porównania, tak Pitt wyglądał w lipcu tego roku:

 

 

Jeśli mimo wszystko siwy Brad Pitt do dla Was za dużo, polecamy uwadze urocze dzieci aktora. Knox i Vivienne także byli planie, aczkolwiek nie wiadomo w jakiej roli. To jedynie odwiedziny w pracy sławnego taty, a może dzieci gwiazdorskiej pary będziemy mogli zobaczyć również w filmie? Angelina Jolie sceptycznie odnosi się do pomysłu, aby jej dzieci rozpoczęły karierę aktorską, jednak nie od dziś wiemy, że małej Vivienne krótki epizod w "Maleficent" całkiem się podobał.

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Podoba Ci się siwy Brad Pitt?