Księżna Kate tym razem zrezygnowała ze skromności. Co za suknia, klejnoty i... Znowu pożyczyła to od królowej?

Księżna Kate wzięła udział w uroczystej kolacji, która odbyła się w Pałacu Buckingham. Okazja była szczególna, więc strój księżnej musiał być wyjątkowy. I był.
Księżna Kate w wyjątkowej stylizacji Tym razem zrezygnowała ze skromności. Efektowna suknia, klejnoty i... We wtorek królowa Elżbieta II gościła w Pałacu Buckingham prezydenta Chin, Xi Jinping wraz z małżonką. Jego wizyta w Londynie odbywa się z prawdziwą pompą. Podczas uroczystej kolacji nie mogło zabraknąć także księżnej Kate. Księżna Cambridge wybrała wspaniałą, czerwoną suknię autorstwa Jenny Packham. Na jej nadgarstku błyszczała brylantowa bransoleta, na palcach pierścienie. Największą uwagę mediów na całym świecie przykuła jednak królewska tiara. Księżna pokazała się w tiarze dopiero trzeci raz. Jesteśmy pewni, że większość ludzi na jej miejscu nosiłaby tę efektowną ozdobę bez przerwy, nawet na spacer z psem - pisze "Vanity Fair". Księżna Kate znana jest z tego, że pokazuje się w jednej kreacji na kilku uroczystościach, nie unika też ubrań z sieciówek. Tiarę miała na sobie podczas ślubu oraz w grudniu 2013 roku. Co ciekawe, za każdym razem pożyczała klejnot od królowej. Tak było i tym razem.

Królowa gościła wczoraj prezydenta Chin, Xi Jinping wraz z żoną. Jego wizyta w Londynie odbywa się z prawdziwą pompą i honorami. Na kolacji, która wieczorem odbyła się w Pałacu nie mogło zabraknąć księżnej Kate.

Księżna Cambridge wybrała wspaniałą, czerwoną suknię autorstwa Jenny Packham. Na jej nadgarstku błyszczała brylantowa bransoleta, na palcach pierścienie. Ale uwagę, nie tylko naszą, ale i mediów na całym świecie, przykuło to, co zdobiło jej głowę - królewska tiara.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
To dopiero trzeci raz, kiedy księżna pokazała się w tiarze - informuje "Vanity Fair". - I podziwiamy, że Kate potrafi się aż tak hamować. Jesteśmy pewni, że większość ludzi, których znamy mając tiarę, nosiłaby ją bez przerwy, nawet na spacer z psem.

Księżna Cambridge znana jest z tego, że często nosi kilka razy tę samą stylizację, nie unika też ubrań z sieciówek. Tiarę miała na sobie podczas ślubu oraz w grudniu 2013 roku. Co ciekawe, za każdym razem pożyczała klejnot od królowej. Tak było i tym razem.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS