Kim jest Kamil Kula, mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej? Prywatnie "to typ wesołka". Ma jeszcze jedną ciekawą cechę

Ślub wzięli w tajemnicy, wspólnych zdjęć mają niewiele. Nie komentują też związku. Bardziej wylewni są jednak ich znajomi.
Kim jest Kamil Kula? Kim jest mąż Marty Żmudy Trzebiatowskiej? Marta Żmuda Trzebiatowska i młodszy od niej Kamil Kula zbliżyli się do siebie podczas wspólnej pracy przy spektaklu "Przez park na bosaka" w Teatrze Kwadrat. Ślub wzięli w tajemnicy, wspólnych zdjęć mają niewiele. Nie komentują też związku. Bardziej wylewni są jednak ich znajomi. Któż nie był zaskoczony, kiedy gruchnęła wieść, że Marta Żmuda Trzebiatowska i młodszy od niej Kamil Kula wzięli ślub? Ceremonia odbyła się 26 września, a jako jeden z pierwszych z życzeniami pospieszył Teatr Kwadrat, w którym oboje grają w spektaklu "Przez park na bosaka". Wspólna praca bardzo ich do siebie zbliżyła. - Razem zwiedzali miasta, w których grali. To był ich zwyczaj. Podczas spacerów ciągle rozmawiali. Ale nie o swojej przeszłości, nieudanych związkach i rozczarowaniach, tylko marzeniach i planach - zdradziła magazynowi "Flesz" przyjaciółka pary. Według niej Kamil Kula potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Ma nie tylko ogromne poczucie humoru, ale też, co ciekawe, cechy przywódcze: - To typ wesołka. Ciągle żartuje i wszystkich rozśmiesza. Nikt nigdy nie wie, czy jeszcze gra, czy już mówi coś na serio. To była chyba pierwsza cecha, na którą Marta zwróciła uwagę. Druga to opanowanie. Kiedy pojawiają się problemy, Kamil potrafi szybko zamienić się z klauna w przywódcę - powiedziała. Marta Żmuda Trzebiatowska, zanim związała się z Kulą, spędziła 9 lat z tancerzem Adamem Królem. Z kolei Kamil Kula wcześniej spotykał się z Anną Kaczmarczyk, aktorką znaną z "Galerianek" i "M jak miłość".

Któż nie był zaskoczony, kiedy gruchnęła wieść, że Marta Żmuda Trzebiatowska i młodszy od niej Kamil Kula wzięli ślub? Ceremonia odbyła się 26 września, a jako jeden z pierwszych z życzeniami pospieszył Teatr Kwadrat, w którym oboje grają w spektaklu "Przez park na bosaka".

Wspólna praca bardzo ich do siebie zbliżyła.

Razem zwiedzali miasta, w których grali. To był ich zwyczaj. Podczas spacerów ciągle rozmawiali. Ale nie o swojej przeszłości, nieudanych związkach i rozczarowaniach, tylko marzeniach i planach - zdradza przyjaciółka w magazynie - zdradziła magazynowi "Flesz" przyjaciółka pary.

Według niej Kamil Kula potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Ma nie tylko ogromne poczucie humoru, ale też, co ciekawe, cechy przywódcze.

To typ wesołka. Ciągle żartuje i wszystkich rozśmiesza. Nikt nigdy nie wie, czy jeszcze gra, czy już mówi coś na serio. To była chyba pierwsza cecha, na którą Marta zwróciła uwagę. Druga to opanowanie. Kiedy pojawiają się problemy, Kamil potrafi szybko zamienić się z klauna w przywódcę - powiedziała.

Marta Żmuda Trzebiatowska, zanim związała się z Kulą, spędziła 9 lat z tancerzem Adamem Królem. Z kolei Kamil Kula wcześniej spotykał się z Anną Kaczmarczyk, aktorką znaną z "Galerianek" i "M jak miłość".

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS