Okulary, nowa fryzura i... Ewa Farna jeszcze nie wyglądała AŻ TAK DOBRZE. To przez super ciuchy

Stylizacja Ewy Farnej była dla nas niemałym zaskoczeniem.
Ewa Farna w super ciuchach Stylizacja Ewy Farnej była dla nas niemałym zaskoczeniem. Ewa Farna pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z planu nowego teledysku. Zmieniła się nie do poznania. Naszym zdaniem Farna nigdy nie wyglądała równie dobrze. Ewa Farna pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z planu nowego teledysku. Na potrzeby produkcji diametralnie zmieniła swój wizerunek: na głowie pojawiły się dredy, na dłoniach tatuaże, a na nosie okulary. Zwykle Farna stawia na kobiece, ale niestety często nietrafione stylizacje, co zresztą co rusz wytykają jej internauci - piszą, że się postarza (a ma dopiero 22 lata) albo dodaje sobie zbędnych kilogramów. Tym razem piosenkarka zaprezentowała się wszystkim w białej koszuli, jeansach z przetarciami, czarnych botkach i parce khaki. Naszym zdaniem Farna nigdy nie wyglądała równie dobrze. Szczerze! Aż nam szczęki opadły! Podobnego zdania są jej fani: "Już wiemy, że jakby znudził ci się pop-rock, to w klimaty rasta/reggae wejdziesz jak w masło. Jak widać, nie tylko wokalnie". "Wciąż zaskakujesz! Nigdy bym nie pomyślała, że zobaczę cię w dredach" - to tylko niektóre komentarze, jakie pojawiły się obok zdjęć.

Ewa Farna pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z planu nowego teledysku. Na potrzeby produkcji diametralnie zmieniła swój wizerunek: na głowie pojawiły się dredy, na dłoniach tatuaże, a na nosie okulary. Zwykle Farna stawia na kobiece, ale niestety często nietrafione stylizacje, co zresztą co rusz wytykają jej internauci - piszą, że się postarza (a ma dopiero 22 lata) albo dodaje sobie zbędnych kilogramów. Tym razem piosenkarka zaprezentowała się wszystkim w białej koszuli, jeansach z przetarciami, czarnych botkach i parce khaki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Naszym zdaniem Farna nigdy nie wyglądała równie dobrze. Szczerze! Aż nam szczęki opadły! Podobnego zdania są jej fani.

Już wiemy, że jakby znudził ci się pop-rock, to w klimaty rasta / reggae wejdziesz jak w masło. Jak widać, nie tylko wokalnie.
Wciąż zaskakujesz! Nigdy bym nie pomyślała, że zobaczę cię w dredach - to tylko niektóre komentarze, jakie pojawiły się obok zdjęć.

Wokalistka od jakiegoś czasu korzysta z pomocy stylistów. Posłuchajcie, co mówi na ten temat.

 

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (5)
Okulary, nowa fryzura i... Ewa Farna jeszcze nie wyglądała AŻ TAK DOBRZE. To przez super ciuchy
Zaloguj się
 • madogz

  0

  Ewa podoba m isie w kazdej wersji, chudsza, pulchniejsza z tatuazem badz bez. Fajna z niej babeczka.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 0

  No niezła jest.

  "Aż nam szczęki opadły!" Kupcie sobie wreszcie ten protefix.

 • Gość: sonik

  0

  to henna

 • weronkasoffia

  Oceniono 4 razy 0

  Ewka po co Ci tatuaże?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX