Chris Martin nie płacze już po Gwyneth Paltrow? Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Oto jej następczyni

Chris Martin ma nową dziewczynę! Były mąż Gwyneth Paltrow, który spotykał się po rozwodzie m.in. z Jennifer Lawrence, romansuje teraz z Annabelle Wallis. Nie ma co do tego wątpliwości.
Nowa dziewczyna Martina Chris Martin nie płacze już po Gwyneth Paltrow? Chris Martin ma nową dziewczynę! Były mąż Gwyneth Paltrow, który spotykał się po rozwodzie m.in. z Jennifer Lawrence, romansuje teraz z Annabelle Wallis. Chris Martin ma nową dziewczynę! Były mąż Gwyneth Paltrow, który spotykał się po rozwodzie m.in. z Jennifer Lawrence, romansuje teraz z Annabelle Wallis. Nie ma co do tego wątpliwości. Chris Martin znalazł nową miłość. Strzała Amora trafiła 31-letnią brytyjską aktorkę Annabelle Wallis, znaną głównie z roli Jane Seymour z serialu "Dynastia Tudorów". O romansach muzyka po rozpadzie małżeństwa z Gwyneth Paltrow mówiło się dużo. Spotykał się z Jennifer Lawrence czy Kylie Minogue, jednak w przypadku żadnego z tych związków nie było takich dowodów na ich prawdziwość. Zdjęcia z paryskiej ulicy są wyjątkowe nie tylko dlatego, że potwierdzają plotki o nowym romansie Chrisa Martina. Gdy para dostrzegła paparazzo, całowała się, przytulała, a nawet tańczyli walca! Co w tym dziwnego, spyta wielu, w końcu to nie pierwszy raz, gdy widzimy gwiazdy żartujące sobie w fotoreportera. Jednak zobaczyć Chrisa Martina wygłupiającego się przed paparazzi to jak zobaczyć, Monikę Olejnik w "Tańcu z gwiazdami". Szokujące, nieprawdopodobne i trochę zasmucające. Muzyk nie pozował do zdjęć na czerwonym dywanie nawet (!) z matką swoich dzieci (ba, na imprezy przyjeżdżali osobnymi samochodami). Obiektywów unikali jak ognia, a gdy spotykali paparazzo na ulicy, Martin błyskawicznie odskakiwał od Paltrow i szedł od niej w odległości kilku metrów. A teraz? Co za zmiana...

Chris Martin znalazł nową miłość. Strzała Amora trafiła 31-letnią brytyjską aktorkę Annabelle Wallis, znaną głównie z roli Jane Seymour z serialu "Dynastia Tudorów". O romansach muzyka po rozpadzie małżeństwa z Gwyneth Paltrow mówiło się dużo. Spotykał się z Jennifer Lawrence czy Kylie Minogue, jednak w przypadku żadnego z tych związków nie było takich dowodów na ich prawdziwość jak te:

<< ZOBACZ ZDJĘCIA MARTINA I WALLIS >>

Zdjęcia z paryskiej ulicy są wyjątkowe nie tylko dlatego, że potwierdzają plotki o nowym romansie Chrisa Martina. Gdy para dostrzegła paparazzo, całowała się, przytulała, a nawet tańczyli walca!

Co w tym dziwnego, spyta wielu, w końcu to nie pierwszy raz, gdy widzimy gwiazdy żartujące sobie w fotoreportera. Jednak zobaczyć Chrisa Martina wygłupiającego się przed paparazzi to jak zobaczyć, Monikę Olejnik w "Tańcu z gwiazdami". Szokujące, nieprawdopodobne i trochę zasmucające.

Muzyk nie pozował do zdjęć na czerwonym dywanie nawet (!) z matką swoich dzieci (ba, na imprezy przyjeżdżali osobnymi samochodami). Obiektywów unikali jak ognia, a gdy spotykali paparazzo na ulicy, Martin błyskawicznie odskakiwał od Paltrow i szedł od niej w odległości kilku metrów. A teraz? Co za zmiana...

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS