Dorota Wróblewska ostro o Beacie Szydło i Ewie Kopacz. "Konduktorka z PKP i nauczycielka fizyki"

Producentka pokazów oceniła debatę między Beatą Szydło a Ewą Kopacz. Dorota Wróblewska jest specjalistką od wizerunku, skupiła się więc na tym aspekcie wydarzenia. Jak wypadły obie panie? Nie najlepiej.
Dorota Wróblewska ostro o Beacie Szydło i Ewie Kopacz "Konduktorka z PKP i nauczycielka fizyki" Ewa Kopacz i Beata Szydło odpowiadały w poniedziałek na najważniejsze pytania dotyczące wizji ich rządów i przyszłości Polski. Specjaliści od sceny politycznej zgodnie twierdzą, że debata wypadła bardzo słabo. A co sądzi o niej modowa ekspertka Dorota Wróblewska? Debata czyli pytania bez odpowiedzi. Rozmowa tak ciekawa jak wizerunki obu kandydatek. Jedna Pani wyglądała jak konduktorka z PKP, a druga jak nauczycielka fizyki. No cóż. Smutek widzę - napisała na Facebooku. "PKP znów się spóźnia, a fizyka prawie przez wszystkich niezrozumiana", "Pani Doroto, jest pani łaskawa w swej ocenie" - pisali fani. A co wy sądzicie? Zgadzacie się z opinią stylistki?

Ewa Kopacz i Beata Szydło odpowiadały wczoraj na najważniejsze pytania dotyczące wizji ich rządów i przyszłości Polski. Specjaliści od sceny politycznej zgodnie twierdzą, że debata wypadła bardzo słabo. A co sądzi o niej Dorota Wróblewska?

Debata czyli pytania bez odpowiedzi. Rozmowa tak ciekawa jak wizerunki obu kandydatek - napisała na Facebooku. - Jedna Pani wyglądała jak konduktorka z PKP, a druga jak nauczycielka fizyki. No cóż. Smutek widzę.

Beata Szydło, Ewa KopaczFacebook.com/Dorota Wróblewska

Fani przyznali jej rację:

Dorota WróblewskaFacebook.com/Dorota Wróblewska

A co wy sądzicie? Zgadzacie się z opinią stylistki?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS