Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się. A co z rozwodem? Głos zabrał ojciec modelki

Spekulacji na temat powodów rozstania pary jest wiele. Teraz sprawę skomentował Andrzej Rubik, ojciec modelki.
Ojciec Anji Rubik komentuje plotki o rozstaniu Co z rozwodem? Głos zabrał ojciec modelki Od kilku dni w kolorowej prasie aż huczy od plotek na temat rozwodu Anji Rubik i Sashy Knezevica. Informacji tej konsekwentnie nie potwierdza Lucyna Szymańska, menedżerka modelki. Jej zdaniem to jedynie chwilowe rozstanie. Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób do niego doszło, znalazła się w najnowszym numerze magazynu "Show". W wakacje byliśmy razem na Majorce. I wszystko było w porządku. Po prostu w którymś momencie oboje stwierdzili, że dobrze będzie, jeżeli zrobią sobie przerwę. Potrzebują czasu, żeby sobie wszystko przemyśleć i poukładać - powiedział Andrzej Rubik, ojciec Anji. Zdaniem Rubika nieprawdą jest, że modelka i jej mąż kłócą się teraz o pieniądze i udziały w magazynie "25". To wszystko bzdury. Oni wciąż są blisko. Sasha zadzwonił do mnie ostatnio, żeby złożyć życzenia urodzinowe. I powiedział, że byli razem na kolacji. Oni wciąż się przyjaźnią. A co do magazynu, to w momencie jego założenia, wszystko zostało dokładnie rozpisane i określone, kto ile ma udziałów. Więc nie ma o co walczyć. Zrobili sobie przerwę. To jedyna prawda. Reszta informacji, która pojawiła się w mediach, to kłamstwo - stwierdził w rozmowie z "Show".

Od kilku dni w kolorowej prasie aż huczy od plotek na temat rozwodu Anji Rubik i Sashy Knezevica. Informacji tej konsekwentnie nie potwierdza Lucyna Szymańska, menedżerka modelki. Jej zdaniem to jedynie chwilowe rozstanie. Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób do niego doszło, znalazła się w najnowszym numerze magazynu "Show".

W wakacje byliśmy razem na Majorce. I wszystko było w porządku. Po prostu w którymś momencie oboje stwierdzili, że dobrze będzie, jeżeli zrobią sobie przerwę. Potrzebują czasu, żeby sobie wszystko przemyśleć i poukładać - powiedział Andrzej Rubik, ojciec Anji.

Zdaniem Rubika nieprawdą jest, że modelka i jej mąż kłócą się teraz o pieniądze i udziały w magazynie "25".

To wszystko bzdury. Oni wciąż są blisko. Sasha zadzwonił do mnie ostatnio, żeby złożyć życzenia urodzinowe. I powiedział, że byli razem na kolacji. Oni wciąż się przyjaźnią. A co do magazynu, to w momencie jego założenia, wszystko zostało dokładnie rozpisane i określone, kto ile ma udziałów. Więc nie ma o co walczyć. Zrobili sobie przerwę. To jedyna prawda. Reszta informacji, która pojawiła się w mediach, to kłamstwo - stwierdził w rozmowie z "Show".

Zobaczcie, jak Anja Rubik wypadła w reklamie szampana.

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS