Za drastycznym spadkiem wagi Agnieszki Chylińskiej stoi choroba? Są plotki o anoreksji. Głos zabrał Egurrola

Bardzo szczupła sylwetka wokalistki jednych zachwyca, innych niepokoi. Co poniektórzy myślą, że Agnieszka Chylińska jest chora na anoreksję.Sprawę skomentował Agustin Egurrola.
Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Czy za drastycznym spadkiem wagi stoi choroba? Głos w sprawie zabrał Egurrola Zaledwie kilka dni temu Agnieszka Chylińska odebrała medal Gloria Artis przyznawany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Na uroczystą galę wokalistka przybyła ubrana w szykowny płaszcz, koszulę i proste spodnie. Jednak to nie jej stylizacja, a bardzo szczupła sylwetka przyciągała największą uwagę. Pojawiły się spekulacje, że Chylińska, która chudnie już od kilku miesięcy, cierpi na zaburzenia odżywiania. W rozmowie z "Faktem" plotki o anoreksji postanowił zdementować Agustin Egurrola, który razem z Chylińską zasiada w jury show "Mam talent!". Nie ma co jej przypisywać anoreksji. Byłem kilka razy na obiedzie i kolacji z Agnieszką. Nie zauważyłem, żeby stosowała jakąś dietę. Ona potrafi zjeść za dwoje. Je to, co chce, bez ograniczeń. Na pewno nie liczy kalorii - zapewniał Egurrola. Zdaniem Agustina Egurroli Agnieszka Chylińska wygląda fantastycznie, a jej figurze niczego nie można zarzucić. Zdaniem jurora "Mam talent!" nie jest to zasługa drakońskiej diety czy ćwiczeń, a genów. Jestem pod dużym wrażeniem jej formy. Niektórzy z wiekiem tyją, a ona ma tak łaskawe geny, że nie musi nic specjalnego robić, by rozkwitać i wyglądać coraz lepiej. Nic, tylko zazdrościć! - dodaje Egurrola.

Zaledwie kilka dni temu Agnieszka Chylińska odebrała z rąk Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego medal Gloria Artis. Na uroczystą galę wokalistka przybyła ubrana w szykowny płaszcz, koszulę i proste spodnie. Jednak to nie jej stylizacja zwróciła uwagę wszystkich, a bardzo szczupła sylwetka. Pojawiły się spekulacje, że Chylińska, która regularnie chudnie już od kilku miesięcy, cierpi na zaburzenia odżywiania. W rozmowie z "Faktem" plotki postanowił zdementować Agustin Egurrola, który razem z Chylińską zasiada w jury show "Mam talent!".

Nie ma co jej przypisywać anoreksji. Byłem kilka razy na obiedzie i kolacji z Agnieszką. Nie zauważyłem, żeby stosowała jakąś dietę. Ona potrafi zjeść za dwoje. Je to, co chce, bez ograniczeń. Na pewno nie liczy kalorii - zapewniał Egurrola.

Zdaniem Agustina Egurroli Agnieszka Chylińska wygląda fantastycznie, a jej figurze niczego nie można zarzucić. Zdaniem jurora "Mam talent!" nie jest to zasługa drakońskiej diety czy ćwiczeń, a genów.

Jestem pod dużym wrażeniem jej formy. Niektórzy z wiekiem tyją, a ona ma tak łaskawe geny, że nie musi nic specjalnego robić, by rozkwitać i wyglądać coraz lepiej. Nic, tylko zazdrościć!

A jak Agnieszka Chylińska prezentowała się podczas konferencji ramówkowej stacji TVN?

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (26)
Za drastycznym spadkiem wagi Agnieszki Chylińskiej stoi choroba? Są plotki o anoreksji. Głos zabrał Egurrola
Zaloguj się
 • Gość: luśka

  Oceniono 9 razy 9

  Nie mam pojęcia, czy Chylińska jest chora czy nie. Ale ja, cierpiąc na anoreksję, a potem anoreksję bulimiczną, przy ludziach też jadłam normalnie. A w kieszeniach miałam foliowe woreczki, tydzień o listku sałaty, albo seans rozmów z muszlą. Na dwa końce zresztą. Dlatego, jesli ktoś u kogoś ze swoich bliskich ma powody podejrzewać zaburzenia odżywiania, to niech się nie da zwieść, że "je normalnie".

 • Gość: kaska

  Oceniono 12 razy 8

  była opasłą dwudziestolatką a teraz jest chudą czterdziestolatką geny jasne...:)

 • art_102

  Oceniono 7 razy 7

  Dziwne, ze te geny jakoś wcześniej nie działaly, tylko teraz się uaktywniły.
  A co do dużych porcji, to anoreksji często towarzyszy bulimia.
  Może Agnieszce nic nie jest, może ma jakieś problemy, faktem jednak jest, ze przestaje być szczupła a zaczyna być chuda.

 • Gość: kot

  Oceniono 13 razy 5

  Wygląda ohydnie - skóra i kości - ewidentnie wygląda to na anoreksję

 • Gość: Nari

  Oceniono 4 razy 4

  Koksik odchudza!!

 • Gość: Aspa

  Oceniono 9 razy 3

  'Nie ma co jej przypisywać anoreksji. Byłem kilka razy na obiedzie i kolacji z Agnieszką. Nie zauważyłem, żeby stosowała jakąś dietę. Ona potrafi zjeść za dwoje. Je to, co chce, bez ograniczeń. Na pewno nie liczy kalorii - zapewniał Egurrola.'
  A czy celebryta był z kolezanką z jury po posiłku w toalecie?
  MIałem w rodzinie kobietę z zaburzeniami jedzenia. Uwielbiała obzerać sie publicznie by wszyscy widzieli, ze je za dwoje i nie stsosuje jakiejkolwiek diety, zaś jej 'fantastyczny' wygląd to efekt treningu, naturalnych skłonnosci, pozytywnego nastawienia do życia czy wiary w Boga...
  Rzygała juz w samotności...

 • Gość: sofija

  Oceniono 7 razy 3

  Gdy schudła kora 7 kg w ciagu miesiaca od razu wiedziałam ze ma raka no i niestety za
  parę m-cy było prawda.P Agn proszę się przebadac.....

 • Gość: Gosia

  Oceniono 2 razy 2

  boje sie o nia, ze to jakas choroba i nie anoreksja... mam nadzieje, ze nie, ale wyglada przekoszmarnie biedna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX