Ślub Dody i Emila Haidara przełożony. Postawiła mu ultimatum: Najpierw odwyk. Jego reakcja?

Ślub Dody i Emila Haidara miał być wydarzeniem tego roku. Wygląda jednak na to, że na sakramentalne "tak" w wykonaniu wokalistki i milionera będziemy musieli jeszcze poczekać. Jak informuje "Flesz", powodem jest choroba alkoholowa Haidara.
Ślub Dody i Emila Haidara przełożony Gwiazda postawiła ukochanemu ultimatum: Najpierw odwyk. Jego reakcja? Zaledwie dwa tygodnie temu Doda ucięła plotki na temat swojego rozstania z Emilem Haidarem, a już wygląda na to, że na horyzoncie ich związku znowu pojawił się kryzys. Wokalistka i jej narzeczony są bohaterami najnowszego numeru dwutygodnika "Flesz". Ślub? Najpierw odwyk! Taki warunek postawiła Doda swojemu narzeczonemu - głosi tytuł na okładce. Spekulacje na temat choroby alkoholowej Emila Haidara zapoczątkowały niejednoznaczne wpisy na facebookowym profilu Dody, które znalazły się tam w kwietniu tego roku. Żegnaj. Alkoholizm jest zabójcą największej miłości - napisała wokalistka. I choć Doda zaprzeczała, jakoby to ona była autorką postów, a jej narzeczony ich bohaterem, tydzień temu "Fakt" opublikował zdjęcia Haidara wychodzącego z ośrodka psychoterapii i terapii uzależnień. Według doniesień "Flesza" Haidar zdecydował się na odwyk, bo zmusiła go do tego ukochana. Doda miała postawić mu ultimatum - ślubu nie będzie, dopóki Emil nie rozpocznie walki z chorobą alkoholową. Co on na to? Emil zaczął terapię. Kilka razy w tygodniu chodzi na spotkania grupy AA. Stara się też trzymać z daleka od miejsc czy sytuacji, w których mógłby sięgnąć po "drinka". Doda wspiera go, ale postanowiła, że nie weźmie odpowiedzialności za jego problemy - informuje portal Party.pl.

Zaledwie dwa tygodnie temu Doda ukróciła plotki na temat swojego rozstania z Emilem Haidarem, a już wygląda na to, że na horyzoncie ich związku znowu pojawił się kryzys. Wokalistka i jej narzeczony są bohaterami najnowszego numeru dwutygodnika "Flesz". Wielki tytuł na okładce głosi:

Ślub? Najpierw odwyk! Taki warunek postawiła Doda swojemu narzeczonemu.

Spekulacje na temat choroby alkoholowej Emila Haidara zapoczątkowały niejednoznaczne wpisy na facebookowym profilu Dody, które znalazły się tam w kwietniu tego roku.

Żegnaj. Alkoholizm jest zabójcą największej miłości - napisała wokalistka.

0Rabczewska Dorota Doda, Emil Haidar   2015-09-15 KAPIF

I choć Doda zaprzeczała, jakoby to ona była autorką postów, a jej narzeczony ich bohaterem, tydzień temu "Fakt" opublikował zdjęcia Haidara wychodzącego z ośrodka psychoterapii i terapii uzależnień. Według doniesień "Flesza" Haidar zdecydował się na odwyk, bo zmusiła go do tego ukochana. Doda miała postawić mu ultimatum: ślubu nie będzie, dopóki Emil nie rozpocznie walki z chorobą alkoholową. Co on na to?

Emil zaczął terapię - kilka razy w tygodniu chodzi na spotkania grupy AA. Stara się też trzymać z daleka od miejsc czy sytuacji, w których mógłby sięgnąć po "drinka". Doda wspiera go, ale postanowiła, że nie weźmie odpowiedzialności za jego problemy - informuje portal Party.pl.

 

kas

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS