Doda pierwszy raz o córkach Emila Haidara. Zostanie macochą? Widzi się w innej roli

Dodzie nie spodobało się określenie "macocha". Pierwszy raz publicznie opowiedziała o córkach narzeczonego.
Doda o córkach Haidara Dodzie nie spodobało się określenie macocha Kilka dni temu ta informacja zelektryzowała dosłownie wszystkie media show-biznesowe - okazało się, że partner Dody, Emil Haidar ma dwie nastoletnie córki. Skoro para jest już po zaręczynach i wkrótce ma wziąć ślub, Doda oficjalnie stanie się więc macochą dziewczynek. Wokalistka pierwszy raz publicznie odpowiedziała, jak czuje się w tej roli, jednak przyznała, że określenie "macocha" zdecydowanie nie przypadło jej do gustu. To tak okropnie brzmi, prawda? Myślę, że bardziej staram się być dobrą koleżanką, przyjaciółką. Dobrze się odnajduję, to są fantastyczne dziewczyny, bardzo mądre, bardzo grzeczne, dobrze wychowane i cieszę się, że miałam przyjemność je poznać - powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost.pl. Jednocześnie przyznała, że sama jeszcze nie planuje macierzyństwa. Nie mam zielonego pojęcia, jaką będę mamą i chyba nie mnie to oceniać, bo tego jeszcze nie planuję - dodała. Przypomnijmy, że informacja o dwóch córkach Haidara nie była zaskoczeniem dla Dody, która przyznała, że wiedziała o tym od początku trwania związku z biznesmenem.

Kilka dni temu ta informacja zelektryzowała dosłownie wszystkie media show-biznesowe - okazało się, że partner Dody, Emil Haidar ma dwie nastoletnie córki. Skoro para jest już po zaręczynach i wkrótce ma wziąć ślub, Doda oficjalnie stanie się więc macochą dziewczynek. Wokalistka pierwszy raz publicznie odpowiedziała, jak czuje się w tej roli, jednak przyznała, że określenie "macocha" zdecydowanie nie przypadło jej do gustu.

To tak okropnie brzmi, prawda? Myślę, że bardziej staram się być dobrą koleżanką, przyjaciółką. Dobrze się odnajduję, to są fantastyczne dziewczyny, bardzo mądre, bardzo grzeczne, dobrze wychowane i cieszę się, że miałam przyjemność je poznać - powiedziała w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Jednocześnie przyznała, że sama jeszcze nie planuje macierzyństwa.

Nie mam zielonego pojęcia, jaką będę mamą i chyba nie mnie to oceniać, bo tego jeszcze nie planuję - dodała.

Przypomnijmy, że informacja o dwóch córkach Haidara nie była zaskoczeniem dla Dody, która przyznała, że wiedziała o tym od początku trwania związku z biznesmenem.

Posłuchajcie też, co Haidar powiedział o ślubie z Dodą.

Vic

 

Doda Aplikacja Plotek