Szymon Majewski wyzwał Rafała Maślaka na pojedynek. "Też jestem piękny w łóżku". Ten odpowiedział. "Moje stopy będą czystsze". To nie koniec

Czy można być seksownym z niewyszorowanymi piętami? Szymon Majewski utrzymuje, że można. I rzuca wyzwanie Rafałowi Maślakowi. Ten wyzwanie przyjmuje. I robi się naprawdę ciekawie.

Co łączy Rafała Maślaka, Mistera Polski 2014 z Szymonem Majewskim, satyrykiem, posiadaczem bujnej brody i zrogowaciałych pięt? Seksapil. Czyj jest większy? Tego jeszcze nie wiadomo, ale po kolei.

Szymon Majewski opublikował na Facebooku kilka swoich pościelowych zdjęć. Zaprezentował na nich niemal całe swoje "dobrodziejstwo inwentarza" i napisał:

Wyzywam Rafał Maślak na pojedynek! Dlaczego ciało 20-latka ma być lepsze od ciała 50-latka? W czym mu ustępuje? Też jestem piękny w łóżku. Moja żona codziennie robi mi foty, gdy naturalnie leżę nieupozowany.

Jako dowód przedstawił kilka swoich "nieupozowanych fot".

Szymon MajewskiScreen z Facebook.com/Szymon Majewski

Teraz pozostało już czekać na reakcję Rafała Maślaka, a ta nastąpiła niebawem.

PADŁEM I... WYZWANIE PODEJMUJĘ - napisał dużymi literami. - Wkrótce moja odpowiedź na Twoje Szymonie HOT fotki. PS. Jedyne czym Cię nie zaskoczę to tym, że moje stopy będą czystsze - używam pumeks.

Na razie jeszcze nie doczekaliśmy się zdjęć stóp Rafała Maślaka, ale Majewski pospieszył dodać instrukcje, jak rozpoznać mężczyznę. Oto ona: prosta, klarowna i zrozumiała nawet dla dyletanta:

Kochani ! Po mojej erotycznej, niepozowanej sesji pościelowej dostałem szereg pytań dotyczących wyglądu mężczyzny, odpowiadam:
1. Tak, chłop ma włosy na klacie.
2. Tak, chłop ma suche i zrogowaciałe pięty.
3. Tak, chłop ma rano kwaskowaty zapach a nie pachnie od rana Chanelem
4. Tak, chłop ma obłożony język.
5. Tak, chłop ma włosy pod pachami.
6. Tak, chłop ma wory pod oczami.
7. Tak, chłop nie wie co to solarka, mikrodermabrazja, hialur, mgła bionawilżająca i mezoterpia.
Dziewczyny, jak macie w domu kogoś innego to sprawdźcie kto to!

Niestety, wciąż nie doczekaliśmy się zdjęć stóp Rafała Maślaka, więc żeby umilić nam oczekiwanie na ripostę, Majewski zaszczycił Facebook kolejnymi swoimi nieupozowanymi fotami. Tym razem pokazał, jak dopieszcza swoją stopę przy użyciu tarki do warzyw.

To znowu ja. Poranny, naturalny sexy man, spontaniczne, bez ustawki, złapany na codziennej pielęgnacji stopy. Szymon Pieczarka starsza, siwa odpowiedź na Rafała Maślaka i Ekskluzywnego Menela! Dziewczyny! Decydujcie! - napisał.

Szymon MajewskiScreen z Facebook.com/Szymon Majewski

Efekt robi wrażenie, ale aż chce się dodać: kochani, nie róbcie tego bez nadzoru dorosłych! W każdym razie my wciąż czekamy na zdjęcia Rafała Maślaka, i żeby umilić Wam czas oczekiwania, przytaczamy reakcje internautów, bo warto.

Panie Maślak, pan nie wiesz, co czynisz. To jest Majewski, TEN Majewski.
Maślak zdecydowanie przegrywa!!! I ta stopa, panie Szymonie!

Przegrywa, bo nie pokazał swoich zdjęć. Kiedy pokaże, zobaczymy, komu pójdzie w pięty.

Zresztą, pomimo przytłaczającej ilości wpisów chwalących Majewskiego, znalazło się sporo malkontentów, którzy zgłosili swoje zdanie odrębne w omawianej sprawie.

Ja też wtrącę swoje trzy grosze - żałosne to wszystko.
Obleśne - pisali.

O gustach ponoć się nie dyskutuje, ale o koncepcjach, jak najbardziej. Dlatego chętnie poznalibyśmy założenia koncepcji, którą prezentuje nam Szymon Majewski. Bo na razie wygląda na to, że wzięła się znikąd. Panie Szymonie, o co chodzi?!

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS