Ola Kwaśniewska na imprezie. Koronkowe szorty i wielki dekolt. Ale najbardziej uwagę zwraca... "Czy Ty jesteś w ciąży?"

Ola Kwaśniewska zaprezentowała się w wyjątkowo odważnej stylizacji, ale fani zwrócili uwagę na coś innego. "W ciąży chyba jest" - komentowali jej zdjęcie.
Ola Kwaśniewska w odważnej kreacji Seksowna jak chyba nigdy dotąd Ola Kwaśniewska zaprezentowała się w wyjątkowo odważnej stylizacji, ale fani zwrócili uwagę na coś innego. "W ciąży chyba jest" - komentowali jej zdjęcie. Kwaśniewska na Instagramie pochwaliła się swoją stylizacją z imprezy, w której brała udział w ostatnim czasie. Pozująca "na ściance" córka byłego prezydenta prezentowała się tak seksownie, jak chyba nigdy dotąd. W czym wystąpiła? W krótkich spodenkach ozdobionych koronką, bluzce z prześwitującą siatką, która wyeksponowała biust, i marynarce - całość w kolorze granatowym. Kwaśniewska, co zresztą jest już tradycją, zdjęcie opatrzyła zabawnymi tagami. - # Wprost z odmętów piekieł #parszywa jak komarzyca # szubrawa jak hiszpańska inkwizycja # obmierzła jak katarakta # plugawsza od plugastwa # gorsza niż zaraza najgorsza # ŚCIANKA! # niemniej dziękuję bardzo Party i Co ty gdyż wieczór ten wart był każdej chłosty - napisała. Jednak to nie zabawne opisy, ani nawet nie koronkowe szorty zwróciły uwagę fanów. - A to pani nie w ciąży? - W ciąży chyba jest - pisali fani Kwaśniewskiej na Instagramie. Sama zainteresowana informacji o rychłym powiększeniu się rodziny nie potwierdza. Jej doskonała figura też zdaje się temu zaprzeczać. A jak jest naprawdę? Pożyjemy, zobaczymy...

Ola Kwaśniewska na Instagramie pochwaliła się swoją stylizacją z imprezy, w której brała udział w ostatnim czasie. Pozująca "na ściance" córka byłego prezydenta prezentowała się tak seksownie, jak chyba nigdy dotąd. W czym wystąpiła? W krótkich spodenkach ozdobionych koronką, bluzce z prześwitującą siatką, która wyeksponowała biust, i marynarce - całość w kolorze granatowym. Kwaśniewska, co zresztą jest już tradycją, zdjęcie opatrzyła zabawnymi tagami.

# Wprost z odmętów piekieł #parszywa jak komarzyca # szubrawa jak hiszpańska inkwizycja # obmierzła jak katarakta # plugawsza od plugastwa # gorsza niż zaraza najgorsza # ŚCIANKA! # niemniej dziękuję bardzo Party i Co ty gdyż wieczór ten wart był każdej chłosty - napisała.

Jednak to nie zabawne opisy, ani nawet nie koronkowe szorty zwróciły uwagę fanów.

A to pani nie w ciąży?
W ciąży chyba jest - pisali fani Kwaśniewskiej na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska Instagram.com/aleksandraleksandrowna

Komentarze na profilu Aleksandry Kwaśniewskiej Instagram.com/aleksandraleksandrowna

 

Sama zainteresowana informacji o rychłym powiększeniu się rodziny nie potwierdza. Jej doskonała figura też zdaje się temu zaprzeczać. A jak jest naprawdę? Pożyjemy, zobaczymy...

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS